Aliens: Fireteam Elite obsazují pevné datum vydání a hlásí české titulky

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 28.6.2021, 6:53

Publikováno: 28.6.2021, 6:53

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3197 článků

Kooperačních titulů je poslední dobou nějak příliš. Ať už těch vydaných, vydání se blížících nebo těch, jejichž fáze vývoje ještě není u konce. Setrvačnost po letech dohání další módní vlnu, a tak není divu, že některé tituly trochu zapadnou. Smutné je, že nám „zapadli“ zrovna vetřelci, ikoničtí vesmírní zabijáci a univerzální zlo pro každou příležitost. Nový boj mariňáků se šmejdy z vesmíru už dříve dostal podtitul Fireteam, ovšem bez data vydání. To je nově pevně stanoveno 24. srpnem, a kromě toho dorazila i příjemná informace, že hra, teď už Fireteam Elite, bude mít české titulky.

Že nejsou potřeba? Abychom za ně ještě nebyli rádi. Dvě dekády po událostech filmové trilogir sice už každý zná bestiální netvory z hlubin kosmu, ale právě to otvírá cestu několika příběhovým kampaním, jejichž místo nemá být jen vatou během horlivého střílení. Mariňáci tentokrát budou na hbité osadníky vesmírného kolosu Endeavor připraveni. Jak pro značku tradičními zbraněmi, tak několika novinkami. Herní postavy se dle zvyklostí zařadí do několika tříd, ve kterých pomocí perků a modifikací mohou dále růst.

Zábava až pro tři hráče pořád působí jak libovolný akční zombie projekt, kam náhodou zabloudily vetřelci, ale to neznamená, že finální výsledek nemusí být zábavný.