ARK II v plánu pro příští rok

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 13.6.2022, 6:40

Publikováno: 13.6.2022, 6:40

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3205 článků

Vin Diesel zahodil klíče od auta do kanálu a místo stáda koní osedlal dravého dinosaura. A proč ne? Pokračování online akce o přežití tím připomíná, že chce vedle zábavy pro více hráčů nabídnout i něco pro milovníky kampaní. A právě to obstará slavný herec jako hrdina Santiago, který musí ochránit dceru a svět před temnými silami. K tomu mu pomůže nejenom odkaz minulosti, ale také nové herní mechaniky vytvořené pro pokračování.

Mezi ně patří například pohled třetí osoby, při němž lépe vyniknou nové pohybové možnosti jako lezení, parkour nebo plavání. Důležitou součástí hraní budou souboje na blízko založené na blokování, uhýbání a správném načasování. Jako survival musí hra nabídnout obsáhlý crafting, možnost stavění a nebezpečný neznámý svět.

Jelikož hra vyjde až příští rok, jistě se časem dočkáme obsáhlejší video prezentace.

13. 10. 2022 • tonyskate0

ARK 2 bude v Game Passu na tři roky

Máme tady další zajímavost, která vyplynula z tahanice týkající se akvizice Activision Blizzard. Jeden z právních dokumentů prozradil, že studio Wildcard stojící za titulem ARK: Survival Evolved, obdrželo 2,5 milionu dolarů za to, aby svůj titul umístilo do nabídky předplatného Xbox Game Pass. Další 2,3 miliony dolarů pak dostalo za to, aby ARK 2 příští rok vyšel v Game Passu v den vydání a součástí nabídky zůstal po dobu tří let.

»
15. 12. 2020 • tonyskate1

ARK II konzolovou exkluzivitou pro Xbox

Letošní předávání cen The Game Awards navzdory složitému roku dokázalo nabídnou řadu parádních premiér. Došlo na představení restartu Perfect Dark pro next-gen Xbox, hororu The Callisto Protocol od autora Dead Space anebo dlouho žádané potvrzení Microsoft Flight Simulatoru na Xbox. Jedním z překvapení byl i Vin Diesel jako Santiago Da Costa, hrdina ze hry ARK II.

»
11. 12. 2020 • Lukáš Urban1

Vin Diesel hvězdou oznámení Ark II

Znáte to, když vy inženýrku, tak my… to budete koukat. A tak zatímco v Polsku pomáhal Keanu Reeves se Cyberpunkem, někde jinde autoři survival fláku Ark přemlouvali Vina Diesela, aby jim půjčil své já pro oznámení nové hry. A přestože se v ukázce nestřílí z devítky a benzín neteče proudem, akční geroj zachraňuje, koho může, aby nakonec objevil jakousi zprávu z budoucnosti. Nebo něco podobného, však sami uvidíte. A ne, nejde o variaci na...

»