Bláznivá Tina a XkoGuru v Tiny Tina’s Wonderlands

Publikováno: 29.3.2022, 0:40

Sociální sítě

O autorovi

Cryptah

Cryptah

Je autorem 66 článků

Ti z vás, kteří mají rádi hru Borderlands, jistě netrpělivě očekávali, až 2K vydá svůj nový počin z tohoto universa. Hra samotná v podstatě funguje na stejných principech, velmi podobně vypadá, velmi podobně se hraje ale rozdíl, rozdíl tam prostě je. Jak samotný název hry už napovídá, celý příběh hry se točí kolem Tiny, která je dle mého názoru velmi trhlá. A to myslím v dobrém slova smyslu.

Tina totiž celý příběh vypráví hraním deskové hry, ve které v hlavní roli není nikdo jiný, než právě vy. Různými tahy na deskové hře vám staví do cesty různá monstra, bosy nebo zadává úkoly, které vy ve hře plníte. Za mě je to velmi neotřelí nápad a nepamatuji, že bych podobný systém viděl v jiné hře. Graficky je hra na velmi vysoké úrovni, což není překvapením, protože 2K má s tímto stylem zkušenosti právě ze zmíněné hry Borderlands. Herní mechanismus je také velmi podobný a celá hra se ve své podstatě liší hlavně jejím obsahem a příběhem.

Pokud budete zvažovat její koupi, chtěl bych vás upozornit na jednu maličkost, která může způsobit velký trabl. V současné době se na trhu objevila hra ve třech edicích. A na to právě pozor. Ona totiž nejlevnější edice s názvem standart, nepodporuje novou generaci konzolí a je určena pouze pro Xbox One. Takže pokud jste majiteli Xbox Series X/S, doporučuji pořídit edici Next-Level Edition nebo vyšší Chaotic Great Edition. Tyto dvě edice nové konzole podporují. Standartní edice bohužel ne, ale i tak jí samozřejmě můžete hrát na obou generacích. Dodatečná podpora pro standartní edici v této chvíli stáhnout (dokoupit) nejde, proto dávejte pozor při vašem výběru.

Jako vždy jsem pro vás připravil hraní z prvních minut hry a tak máte možnost se podívat, o čem mluvím. Z de je video z kanálu XkoGuru. Bavte se.

20. 04. 2022 • p.a.c.o0

První DLC do Tiny Tina’s Wonderland již zítra

Po poměrně úspěšném startu Tiny Tina’s Wonderland se o slovo hlásí první dodatečný obsah. Ten vyjde již ve čtvrtek 21. dubna a ponese název Coiled Captors. Koupit ho bude možné samostatně, v ceně ho získají majitelé season passu nebo Chaotic Great edice hry. Pokud se ptáte, co nového přinese, tak vězte, že půjde o záchranu věštce Vespera z jeho vězení. Na konci snažení bude stát nový boss, Chums , který nám svou kůži rozhodně...

»
03. 04. 2022 • Lukáš Urban0

Recenze: Tiny Tina’s Wonderlands

Deskové hry mají povinné místo ve vývoji hráče. Tím netvrdím, že dobytí pokladnice v kouzelném Z pohádky do pohádky se rovná přípravě na Skyrim, ale posouvání figurek po kartonové podložce učí dodržování pravidel, respektu k soupeři a pomáhá budovat trpělivost. A také zvládat hněv, to když vám kapituluje poslední figurka před vytouženým domečkem nebo když přijdete o snový dům v té nejlukrativnější ulici. A díky Tině si teď kouzlo deskovek může připomenout každý.

»
21. 03. 2022 • Lukáš Urban0

Projděte si xboxové novinky s XKO Play

Začalo nám jaro, což by se hodilo oslavit něčím speciálním. Nicméně ať koukáme na všechny strany, hru vonící čerstvými pupeny a zelenající se trávou bohužel nevidíme. To však neznamená, že by nebylo v příštích dnech co hrát. A XKO Play je tu proto, aby vám to nejzajímavější zrekapitulovalo. Černým koněm nabídky je páteční odklon od hlavní série Borderlands, který vám zrežíruje lehce potrhlá Tina sedlající draka. Vedle toho vychází i spousta...

»
18. 03. 2022 • p.a.c.o0

Tiny Tina’s Wonderlands i ve split-screenu

Nemůžete se už dočkat, až příští týden vyjde Tiny Tina’s Wonderlands? V tom případě pro vás máme hned dvě dobré zprávy. Tou první je mapa světa a časy, kdy bude hra připravena ke spuštění, takže kdo touží zjistit, na jakou lokaci si změnit konzoli, může se podívat pod textem. Druhou novinku ocení milovníci hraní na rozdělené obrazovce, protože bylo potvrzeno, ze Tiny Tina’s Wonderlands bude možné hrát i tímto způsobem. Rozdíl bude,...

»
17. 12. 2021 • HusekD0

Nové informace o Tiny Tina´s Wonderlands

Vydavatel 2K Games a vývojáři z Gearbox Software se s námi podělili o nové informace ohledně připravované hry Tina Tina´s Wonderland. Zveřejnili pro nás nové video, obrázky a představili další dvě hratelné třídy Spellshot a Clawbringer. Každá postava bude mít svůj jedinečný vzhled a její schopnosti můžete zkombinovat skrze šest dovednostních stromů.

»
10. 06. 2021 • tonyskate0

Tiny Tina’s Wonderlands jako odbočka Borderlands

Borderlands už je natolik velká značka, která si zaslouží svou odbočka a právě tu Gearbox Software dnes večer představili v podobě fantasy střílečky Tiny Tina’s Wonderlands. Jistě máte moc dobrou představu o tom, jak šílená tahle série je a s nádechem fantasy bude ještě šílenější, takže kromě kulek a bizarních zbraní počítejte také s kouzly a obrovskými meči. K dispozici bude několik tříd postav, RPG systém pro jejich vylepšování a kooperace až pro čtyři...

»