Nové informace o Tiny Tina´s Wonderlands

Publikováno: 17.12.2021, 10:02

Sociální sítě

O autorovi

HusekD

Je autorem 76 článků

Vydavatel 2K Games a vývojáři z Gearbox Software se s námi podělili o nové informace ohledně připravované hry Tina Tina´s Wonderland. Zveřejnili pro nás nové video, obrázky a představili další dvě hratelné třídy Spellshot a Clawbringer. Každá postava bude mít svůj jedinečný vzhled a její schopnosti můžete zkombinovat skrze šest dovednostních stromů.

Spellshots: jsou váleční kouzelníci využívající střelné zbraně. Dokážou své protivníky zahrnout neustálým přívalem projektilů a kouzel. Není pro ně sebemenší problém přeměnit své protivníky v neškodná hospodářská zvířátka, a to to pouhým lusknutím prstu. Své střelné zbraně budete moci propojit se svojí magickou silou a udělat ze sebe ještě nebezpečnějšího bojovníka.

Clawbringer: patří mezi nejvěrnější válečníky. Společně se svým společníkem Wyvernem vrhá na nepřátele hromy a plameny. To vše díky svému úchvatnému kladivu. Jeho dračí aura zmocňuje celou skupinu dodatečným poškozením a dalšími bonusy.

V říši divů je spousta zajímavých míst k prozkoumávání. Každé má své zajímavé vedlejší úkoly a unikátní nepřátele. Weepwild Dankess představují mnohá nebezpečí, kterým se budete muset postavit. Nejlepší radou pro každého dobrodruha by bylo držet se stranou, než se váš obličej zbarví do fialova. Celý les obydlují jedovaté houby, a tak je jedinou naší radou mít oči otevřené do kořán a veškeré tělesné otvory dostatečně uzavřené. Ve Feramidu se drží zoufalství a bezútěšnost tak hustě, že ve vzduchu můžete téměř cítit smutek. V každé zdejší chodbě se potulují kostlivci a nemrtví. Vstoupit do těchto chodeb nepřipravený by byla začátečnická chyba. Mount Craw je velmi hlučná gobtropolis, kde ve jménu podzemního božstva dřou odporní malí goblini na které dohlížejí tyranští trollové. Zdejší pracovníci už mají nepříznivých podmínek plné zuby a ta se každou chvíli může rozpoutat revoluce. Bude na vás, za jakou stranu se postavíte.

Říše divů je opravdu kouzelné místo, plné krásných, ale zároveň nebezpečných tvorů. Jedním z nich jsou například Houbičky. Ačkoliv se můžou zdát na první pohled roztomilé, tak mi věřte, že vás rozhodně nechtějí nechat v jednom kuse. Jejich pancéřové čepice se mohou vyklopit a odhalí vám tak obří chřtán plný lesklých zubů. Celý les je plný nebezpečných rostlin a udělají všechno proto, abyste se odtamtud už nikdy nevrátili.

Celý příběh budete moci projít sólo, či v kooperaci se svými čtyřmi kamarády. Vývojáři se chtějí ujistit, že pro vás bude hra dostatečnou výzvou bez ohledu na velikost vaší skupiny. obtížnost se tak bude škálovat podle počtu hráčů. Těšíte se na nové kouzelné dobrodružství? My totiž rozhodně ano.

Tiny Tina´s Wonderland vychází 25. března 2022 na Xbox One a Xbox Series X/S.