Cal a BD-1 se vrátí v Star Wars Jedi: Survivor

Publikováno: 29.5.2022, 9:54

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5539 článků

Po celé řadě spekulací jsme se tento víkend dočkali oficiálního oznámení pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order, které vyjde v příštím roce. Za kormidlem opět stojí talentované studio Respawn, jejichž nová hra Star Wars Jedi: Survivor bude pokračovat v rozšiřování světa Hvězdných válek a opět nebudou chybět ani náročnější souboje, které si jistě dobře pamatujete z první hry. Pokračování vyjde pouze na novou generaci, tedy Xbox Series X|S a jsme přesvědčeni, že vizuálně hra ohromí stejně předchůdce.

Star Wars Jedi: Survivor se odehrává pět let po událostech Jedi: Fallen Order. Cal musí být stále o krok napřed před Impériem, které jej pronásleduje a o to více pociťuje tíhu skutečnosti, že je posledním z Jediů v galaxii. Po svém boku má věrného droida BD-1, který bude Cala opět doprovázet i při setkání se spojenci a dalšími barvitými postavami včetně nepřátel. Jedi: Survivor slibuje rozšíření dynamického soubojového systému novými a inovativními způsoby, zatímco Cal se bude muset naučit i novým dovednostem a prohloubit své spojení se Silou, aby přežil své další dobrodružství.

Star Wars Jedi: Survivor vyjde příští rok na Xbox Series X|S. Mezitím si můžete zahrát Star Wars Jedi: Fallen Order, které je součástí služby EA Play a tak i předplatného Xbox Game Pass Ultimate.