Civilization VI, Valheim a další brzy v Game Pass

Autor: tonyskatePublikováno: 7.3.2023, 15:03

Publikováno: 7.3.2023, 15:03

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5685 článků

Včera jsme se v rámci konference Paradox Entertainment dočkali potvrzení hned dvou her pro Xbox Game Pass, a to městské strategie Cities: Skylines II a taktické novinky The Lamplighters League zasazené do alternativních 30. let minulého století. Teď se ovšem podívejme na novinky, co nás čekají tento a příští týden včetně survival hitu Valheim na Xboxu.

Stratégové mohou začít vyhlížet populární tahovou 4X strategii Sid Meier’s Civilization VI, která obohatí nabídku Game Passu 16. března. Už teď ovšem mohou předplatitelé stahovat bojovku Guilty Gear -Strive-, která je nejnovějším titulem populární série Guilty Gear. V Japonsku se ještě zdržíme, protože 21. března dorazí také akční RPG Ni no Kuni: Revenant Kingdom, jež nás zavede do barvitého světa, kde jako mladý král Evan vyrazíme nalézt nové království.

Zatímco hráči s PC Game Passem se dočkali už loni, na Xboxu se tak stane 14. března, kdy vyjde survival hit Valheim na Xbox Series X|S a Xbox One. Začněte se tedy připravovat na posmrtný život Vikinga, který musí vyrábět nástroje, budovat přístřeší a bojovat s nepřáteli o život, a to i v kooperace až pro deset hráčů.

16. 02. 2023 • tonyskate0

Valheim příští měsíc v Xbox Game Pass!

Otevřený svět survivalu Valheim se téměř hned po vydání zaplnil nespočtem a loni na podzim hra zamířila do nabídky předplatného PC Game Pass. Už dříve ovšem byla potvrzena verze pro konzole Xbox a vypadá to, že se dočkáme už příští měsíc. Finanční zpráva společnosti Embracer se totiž nenápadně zmiňuje, že plánuje během března vydat Valheim v Xbox Game Passu. Už tedy nebudete muset čekat, abyste se mohli ponořit do posmrtného života...

»
15. 10. 2022 • tonyskate0

Vykročte správnou nohou ve Valheimu

Survival hit Valheim před pár týdny zamířil do předplatného PC Game Pass. Na konzolích si zatím musíme počkat, a to do příštího roku, kdy hra vyjde jak na Xbox, tak i v předplatném Xbox Game Pass. Mezitím si ovšem můžete hru vyzkoušet na svém počítači a určitě do začátku oceníte několik rad a tipů při pobíjení bossů a shromažďování zásob, abyste mohli začít stavět dlouhé domy i lodě.

»
15. 06. 2022 • tonyskate0

Valheim příští rok v Xbox Game Pass

Survival Valheim s otevřeným světem téměř hned po svém vydání dosáhl nečekané pozornosti, a to jen v rámci předčasného přístupu na PC. Hra zabodovala také u streamerů, kteří se postarali o její popularitu. Posmrtný život Vikinga, který musí vyrábět nástroje, budovat přístřeší a bojovat s nepřáteli o život dostatečně oslovil hráče po celém světě a tvůrci přihodili i kooperaci až pro deset hráčů a neschází ani dobrovolná PvP. Během prvního měsíce hra prodalo...

»