Construction Simulator První pohled

Autor: DandyCZEPublikováno: 20.9.2022, 22:03

Publikováno: 20.9.2022, 22:03

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 183 článků

První pohled na skvělou gamesku Construction Simulator. Dneska se podíváme na první minutky ve hře. Řekneme si co nabízí a hlavně ukážeme, jak vypadá a jak se hraje. Už nyní můžu říct, že se pokusíme natočit více videí.

Pokud nechcete koukat na video, tak hra vám nabídne poměrně detailní stavební simulátor. Do rukou vám svěří spoustu techniky od ještěrek, přes bagry a náklaďáky až po obrovské jeřáby a to včetně licencí. Budete stavět silnice, domy nebo třeba školky. Hra nabídne i multiplayer, což je skvělá zpráva. Pokud vás první pohled nepřesvědčí, tak počkejte na recku a nebo další videa.

23. 01. 2023 • DandyCZE0

Construction Simulator rozšířil Kramer Pack

Minulý rok se na Xboxu objevila poměrně zajímavý a kvalitní simulátor Construction Simulator 2022, který vám umožnil nasednout skoro do všeho, co se točí kolem stavebnictví. U podobných her na sebe dlouho nenechají čekal DLC a podobná vylepšení, které do hry přinášejí další licencovanou techniku.

»
03. 10. 2022 • DandyCZE0

RECENZE: Construction Simulator 2022

Jsem rád, že vám mohu představit výtečnou budovatelskou hru v které budete mít možnost nasednou skoro do všeho, co se točí kolem stavebnictví a vytvořit úžasné stavby, ale hezky popořádku.

»
19. 08. 2022 • DandyCZE0

Construction Simulator nabídne multiplayer

Taky jste někdy stavěli barák nebo i klidně něco menšího? Určitě víte, že spoléhat se na najaté lidi není vždy ideální. V chytané hře Construction Simulator se budete moci poprvé v historii série na stavbu pozvat kámoše a společně budovat úžasné projekty. Myslím, že tady ta novinka potěší nejednoho virtuálního budovatele. Hra vychází 20.9.2022

»
23. 06. 2022 • tonyskate0

Stavebnictví v Construction Simulator

Německé vydavatelství Astragon Entertainment už stojí za pěknou řádkou simulátorů, ačkoliv na konzole se podívaly jen některé. Teď se studiem weltenbauer připravují novou verzi hry Construction Simulator, která neponese číslovku, což nevadí, protože podle traileru vypadá velmi slušně a snad se tak bude i hrát. Simulátor stavebnictví nově nabídne kooperaci až pro čtyři hráče, pestrou škálu vozidel i strojů a zajímavé herní prvky. Slíbeny jsou také dvě rozlehlé mapy, po...

»