Dotykové ovládání pro další cloudové hry

Autor: tonyskatePublikováno: 2.12.2020, 6:17

Publikováno: 2.12.2020, 6:17

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5538 článků

Bohatší varianta Ultimate předplatného Xbox Game Pass letos skutečně nakynula. Nejenže zahrnuje stovky her pro konzole a PC a přihazuje i členství Xbox Live Gold pro online hraní, ale od nedávna je součástí také EA Play, tedy více než 60 her od Electronic Arts včetně zkušebních verzí novinek. V září ale došlo na ještě zásadnější přídavek, díky kterému Microsoft oslovil další milióny hráčů. Samozřejmě máme na mysli cloudové hraní, které se stalo bezplatnou součástí XGPU a můžete si tak užívat nespočet špičkových her na svém telefonu či tabletu s Androidem. Na iOS by měla přijít řada příští rok, ačkoliv Microsoft musí poladit způsob, jelikož tradiční cestě brání Apple.

Všechny hry můžete hrát s ovladačem, ale už několik jich podporuje i dotykové ovládání a další přibývají. Doposud jste mohli na displeji hrát třeba Minecraft Dungeons, Hellblade, Tell Me Why či třeba New Super Lucky’s Tale. A od zítřejšího dne, tedy 3. prosince, přibydou další kousky, leč to nejsou žádné pecky. Konkrétně se můžete těšit na tyto hry, které budou od zítřka vyžadovat k hraní jen vaše prsty na displeji:

Bloodstained: Ritual of the Night
Golf With Your Friends
Hyperdot
Ikenfell
Indivisible
ScourgeBringer
The Touryst
Vambrace Cold Soul

09. 07. 2019 • CryLineT0

Recenze: Bloodstained: Ritual of the Night

Když se pánům zachce moci, musí nastoupit dívka. I testosteron se musí udržovat v rozumné míře. Na západ od nás by taková hrdinka tasila pistole. Dle moderních norem střízlivě oblečená. Nevyzývavá, cudná, s křesťanským základem a diplomem z univerzity. Evropská měřítka by ji přisoudila exotický vzhled a těžké dětství. Ctící vlastní tradice zvládá bodné zbraně a hýří důvtipem.

»