Dříve uslyšíme o Fable než o The Elder Scrolls VI

Autor: tonyskatePublikováno: 13.5.2020, 14:42

Publikováno: 13.5.2020, 14:42

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5393 článků

RPG jsou nadále jedním ze zásadních žánrů herního průmyslu a jedním z největších pojmů je nepochybně série The Elder Scrolls studia Bethesda, za kterou stojí především Todd Howard. Už jsou tomu skoro dva roky, co jsme se dočkali oficiálního oznámení The Elder Scrolls VI, protože fanoušci byli už značně nedočkaví. Přesto se jednalo spíše právě jen o jejich upokojení, že studio na hře pracuje, ovšem samotné vydání je ještě v nedohledu.

A totéž můžeme nyní říct i o informacích o hře, jak potvrdil Pete Hines, šéf Bethesdy. TES VI totiž bude předcházet vesmírná RPG Starfield, o které toho také víme naprosté minimum. Takže o The Elder Scrolls VI alespoň několik let ještě neuslyšíme a určitě už nebude na současnou generaci. Proto jsme v titulku zmínili sérii Fable, na níž dle všeho pracuje talentované studio Playground Games a pravděpodobně ji spatříme letos, možná už na červencové Xbox 20/20.

Ještě pravděpodobnější pak je, že si akční RPG od zmíněného studia zahrajeme dlouho před vydáním TES VI, což by šlo říct i o dalších připravovaných hrách tohoto žánru, jež vznikají ve studiích Xbox Game Studios, konkrétně Obsidian Entertainment a inXile Entertainment. Nemusíme se tedy obávat, že by RPG pozitivní hráči v následujících letech strádali.