EA SPORTS F1 22 oznámeno

Autor: p.a.c.oPublikováno: 21.4.2022, 20:34

Publikováno: 21.4.2022, 20:34

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2591 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Nová sezóna Formule 1 je v plném proudu. Aktuální ročník přinesl významné úpravy v pravidlech, nové monoposty a dá se říct, že o překvapení zatím není nouze. Novinky a překvapení na nás čekají také v připravovaném virtuálním zpracování, na kterém opět pracují Codemasters, ale tentokrát již naplno pod křídly EA. I díky tomu došlu k drobné úpravě názvu každoroční série, jejíž start je pro letošní rok připraven na 1. července, pokud si tedy nepřiplatíme za Champions edici. V tom případě bude možné hrát 28. června. Ještě než se tak stane, ukázali nám vývojáři oznamovací trailer a přinesli první várku novinek. Pojďme se tedy podívat, co nám EA SPORTS F1 22 nabídne.

Samozřejmostí je implementace všech nových nařízení, pravidel a v neposlední řadě designu nových monopostů. Dále se můžeme těšit na nový okruh světového šampionátu, kterým se stane Miami International Autodrome. Po Break Pointu dozná změny také příběhová část, pokud se jí tak dá nadále říkat, nesoucí nově název F1 Life. Jejím prostřednictvím bychom měli ochutnat lesk a slávu života jezdce F1, zkoušet nové supersporty nebo drahé oblečení. Chybět nebude ani oblíbený kariérní režim, díky němuž budeme moct ve světě F1 prožít deset krásných sezón.

V rámci tvorby vlastního týmy se máme připravit na práci s rozpočtem týmu a celkově hlubší herní mechaniky. Na cestě za vítězstvím se budeme muset vypořádat s ostatními jezdci, které bude pohánět vylepšená umělá inteligence. Ta by se navíc měla přizpůsobovat našim dovednostem a tím každému nabídnout odpovídající zážitek. Zajímavě zní možnost přizpůsobit si závodní víkend, včetně interaktivních zastávek v boxech nebo nové „Sprint Races“.

Aby těch novinek a obsahu nebylo málo, opět dorazí tréninkové Formule 2, kdy bude možné volit krátkou, střední nebo celou sezónu. Hraní s kamarády bude možné díky přítomnosti split-screen závodění nebo klasického online multiplayeru. Spekulace hovoří o tom, že nebude podporován mezi-platformní a mezi-generační multiplayer a také jsme na několika místech narazili na informaci, že by hra měla mít kompletní českou lokalizaci, což by byla jistě velice vítaná změna pod křídly EA. Nový ročník tak z prvního videa a informací na papíře vypadá opět skvěle a my už se opravdu nemůžeme dočkat, až si ho pořádně zahrajeme.

AKTUALIZACE: Formule F1 22 vyjdou bohužel bez češtiny. Informace na Steamu o české lokalizaci hry byly chybné.

20. 05. 2022 • p.a.c.o0

Upravené tratě v F1 22

Pro letošní rok se vývojáři rozhodli napravit jeden z nešvarů série F1 – aktualitu závodních okruhů. Ač se to na první pohled nemusí zdát, některé tratě doznávají větších či menších úprav, což chtějí vývojáři letos zohlednit. Úprava se pro začátek dotkne hned tří tratí – Austrálie, Španělsko a Abu Dhabi. Které zatáčky a jakým způsobem budou opraveny si můžete prohlédnout na přiložených videích. Na španělském okruhu si pak užijeme také...

»
03. 05. 2022 • p.a.c.o0

F1 22 představuje Miami a tváře pro obal

Hned dvě oznámení vám přineseme v této novince týkající se chystaného ročníku F1 22 od Codemasters a EA. Jako první se podíváme na to, kdo se na nás bude dívat z obalů hry. Letošní hlavním ambasadorem bude aktuální lídr pořadí šampionátu ze Scuderia Ferrari, Charles Leclerc. Společně s ním se na obalu klasické verze hry představí ještě Lando Norris z McLarenu a George Russell z Mercedesu. To však není všechno, protože Champions edice hry...

»