Fernbus Coach Simulator dorazil na Xbox

Autor: DandyCZEPublikováno: 2.3.2023, 12:46

Publikováno: 2.3.2023, 12:46

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 193 článků

Pro milovníky volantů a zejména autobusů zde máme zajímavou hru Fernbus Coach Simulator. Na Xbox vyšla 28. 2. 2023 a to pouze pro nové konzole Series S/X. 

Jako ridič dálkového autobusu budeme mít k dispozici několik licencovaných strojů a další budou přicházet pomocí DLC. Hra obsahuje i češtinu, která ovšem místy chybí, tak uvidíme jestli to časem opraví. Hra samo o sobe nabídne úloho řidiče, který bude vozit a odbavovat cestující po celé Evropě. Mapa je opravdu obrovská a nechybí ani česká města. Mapa určitě není 1:1, ale v některých místech jsme měl pocit, že to tam znám, například, když jsem vyjel z garáží v Praze, mel jsem pocit, že jsem na Florenci.

Graficky se jedná o AA hru, která ve své konkurenci působí dobře. Bohužel se zde objevuje časté doskakování textur, což úplně nepotěší. Ovládání menu je fakt děsivý a trvalo mi chvilku, než jsme si zvykl. Samotný autobus už se ovládá celkem slušně a je podobný podobným simulátorům. Těšil jsem se, jak se to bude jezdit na volantu, ale nenašel jsem info o podpoře. Nicméně mi to nedalo a vyzkoušel jsem, na volantu se jet dá, ale nejde nijak nastavit, což třeba u mého řekneme velmi kvalitního volantu je problém, jelikož v nízkých rychlostech jsem servo pomalu nedokázal urvat aby autobus zatočiil.
Dost psaní, počkejte si na recenzi a nebo se přijďte podívat a zeptat na to co vás zajímá na stream. Snad nastartuji.

 

07. 03. 2023 • DandyCZE0

Recenze: Fernbus Coach Simulator

Už od dětství mají hlavně kluci chuť si vyzkoušet úlohu řidiče. Většina z nich sní o pořádném tahači a nekonečných dobrodružných cestách. Asi o něco menší skupina sní o vlacích, ale najdou se i snílci o autobusech. Pokud patříte mezi poslední skupinu, tak si možná splníte svůj sen, ale pojeďme postupně.

»