Konzolová edice Transport Fever 2 v novém videu

Autor: p.a.c.oPublikováno: 23.2.2023, 17:08

Publikováno: 23.2.2023, 17:08

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2885 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Právě dorazilo nové komentované video ze hry Transport Fever 2: Console Edition. Naším úkolem bude řídit stále rostoucí dopravní podnik s autobusovou, železniční, leteckou, námořní a dalšími druhy dopravy. Video doplňuje komentář vývojáře Nihata Isika a zaměřuje se na některé mechanismy, s nimiž se ve hře setkáme. Třeba jak se budou rozšiřovat a propojovat města bude na to muset náš podnik reagovat a zajistit dostatečné kapacity. Se stavbou začneme od roku 1850 až po současnost, přičemž ovládat můžete přibližně 200 vozidel, včetně skutečných i historických vlaků, autobusů, tramvají, nákladních aut, letadel a lodí. Na konzolích bude hra obsahovat také vylepšené vizuální efekty a plnou optimalizaci pro ovladače. Transport Fever 2: Console Edition vychází 9. března pro konzole Xbox Series a Xbox One.

20. 03. 2023 • DandyCZE0

Recenze: Transport Fever 2

Na konzole dorazila skvělá budovatelská strategie, která se točí kolem dopravy. Vaším úkolem bude vymýšlet cesty a tratě pro vaše dopravní prostředky, aby se dařilo plnit cíle v kampani nebo vaše osobní ve volné hře. Jak se to hraje a co hra nabídne se podíváme v dnešní recenzi.

»
09. 03. 2023 • xkotv0

Transport Fever 2 – první dojmy

Velmi kvalitní Transport Fever 2 se dneska v plné kráse rozvalí na konzoli Xbox. Komplexní budovatelská hra, kdy dostanete možnost vybudovat dopravní cesty a zajistit zásobování s pomocí koňů, aut, vlaků i letadel.

»
19. 01. 2023 • DandyCZE0

Transport Fever 2 jde na konzole!

Jedna z velmi oblíbených budovatelský strategií míří na konzole, hra by měla dorazit 9.3.2023, takže v daném měsíci si budeme asi muset zvolit svého krále, jelikož je oznámeno i ANNO 1800. V Transport Fever 2 se pustíte do budování dopravního impéria, kdy budete moci využít historických vozidel. Jako milovník historických strojů si jistě přijdete na své, jelikož nabídka strojů pokrývá zhruba 170 let historie. Na této hře velmi oceňuji, že zde najdete kompletní...

»