Transport Fever 2 jde na konzole!

Autor: DandyCZEPublikováno: 19.1.2023, 12:50

Publikováno: 19.1.2023, 12:50

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 184 článků

Jedna z velmi oblíbených budovatelský strategií míří na konzole, hra by měla dorazit 9.3.2023, takže v daném měsíci si budeme asi muset zvolit svého krále, jelikož je oznámeno i ANNO 1800.

V Transport Fever 2 se pustíte do budování dopravního impéria, kdy budete moci využít historických vozidel. Jako milovník historických strojů si jistě přijdete na své, jelikož nabídka strojů pokrývá zhruba 170 let historie. Na této hře velmi oceňuji, že zde najdete kompletní mix dopravních prostředků od koňských povozů, auta, vlaky lodě i letadla. Celkově je ve hře zhruba 200 strojů.

Vaším cílem bude vybudování tratí a cest, abyste mohli vhodně pospojovat města pro přepravu lidí. Abyste ale začali vydělávat, tak je potřeba rozjet továrny, do kterých je potřeba dostat suroviny. Nezapomínejme ani na jídlo, kdy je potřeba dostat obilí do pekáren a z nich do měst.
Jak dobře uděláte cesty, tak hodně budete vydělávat nebo také prodělávat. Hru jsem měl možnost otestovat na PC a pokud bude dobré ovládání, tak na Xboxu budeme mít naprosto perfektní gamesku v příjemné grafice s nekonečnými budovatelskými možnostmi.

Aby se vám to dobře hrálo, bude připraven tutoriál, který vás krásně provede začátkem. Dále zde máme úkolové mise a rozhodně nechybí sandbox, tedy nastartování mapy a následně si můžete hrát jak chcete.
Samozřejmě pro konzole musí být přepracované menu a jeho zvládnutí bude hlavním měřidlem hratelnosti. Do prodeje jde hra hned v několika verzích, kdy je rozdíl hlavně v bonusových strojích a kosmetických doplňcích.
Objednávat můžete zde: