Lepší démoni pro Xbox Series S/X

Autor: p.a.c.oPublikováno: 29.6.2021, 20:40

Publikováno: 29.6.2021, 20:40

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2662 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Vylepšení pro nové konzole Xbox Series přibývají jako houby do dešti, i když toto jemné přirovnání se tak úplně nehodí k další hře, která ho dnes také dostala. Není jím totiž nic menšího, než poslední díl ze série Doom s podtitulkem Eternal. Pro konzole Xbox Series X jsou k dispozici hned tři možnosti nastavení a to Performance Mode přinášející 1800p a 120 FPS (jako perličku doplníme, že konkurenční PS5 zde nabídne nižší rozlišení 1584p při stejném počtu FPS). Dále tu máme Balanced Mode nabízející 2160p při 60 FPS a nakonec Ray Tracing Mode. Ten poběží v rozlišení 1800p při 60 FPS.

Majitelé konzolí Xbox Series S budou moct volit pouze ze dvou módů a to Performance Mode s rozlišením 1080p při 120 FPS a Balanced Mode s 1440p a 60 FPS. Toto vylepšení neplatí jenom pro základní hru, ale také pro všechna DLC a dodatečný obsah. Všichni majitelé těchto konzolí tak mají nyní jedinečnou možnost hru vyzkoušet a to i díky tomu, že díky akvizici Bethesdy Microsoftem se její hry dostaly do služby Xbox Game Pass a to včetně tohoto posledního DOOMu. Tak na co ještě čekáte?

31. 03. 2021 • Lukáš Urban0

Recenze: DOOM Eternal: The Ancient Gods

Rozmáhá se nám tu takový nešvar. Ať už má hrdina v ruce pušku typu M4, plazmový kulomet, kuš nebo meč, jeho největším nepřítelem není nikdo jiný než bozi. Jakoby došli maniaci, blázniví imperátoři, pošetilí vědci a kruté nestvůry. Je přitom úplně jedno, která mytologie se rozsápe, znásilní a odkopne do příkopu. Na frak dostávají antika, vikingové, keltové a když dojde historická inspirace, peklo je přeci věčné. Vývojáři akorát zapomínají na to,...

»