Letošní Call of Duty by mohlo být Modern Warfare 4

Autor: tonyskatePublikováno: 4.1.2019, 14:23

Publikováno: 4.1.2019, 14:23

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5600 článků

Série Call of Duty se loni navzdory všem očekáváním dočkala velkého úspěchu. Black Ops III poprvé v sérii vynechala příběhovou kampaň, za to nabídla obrovské množství obsahu pro více hráčů. A světě div se, nikomu to nevadilo. Spokojeni byli jak hráči, tak kritici. Uvidíme, jestli se bude tohoto trendu Activision držet, ale vzhledem k vysokým nákladům na tvorbu kampaně, by nás to vůbec nepřekvapilo.

Pojďme ale k čerstvým spekulacím o letošním ročníku této střílečky. Komunitní manažerka Ashton William pro studio Infinity Ward totiž na Twitteru zveřejnila gif s lebkou. Všechny automaticky napadlo, že by se mohlo jednat o Ghosts 2, jelikož právě Call of Duty: Ghosts vzniklo pod taktovkou tohoto studia. Tomu ovšem odporuje Jason Schreirer, uznávaný redaktor serveru Kotaku, který na fórech jasně řekl, že další hrou v sérii nebude Ghosts 2.

Studio Infinity Ward je původními tvůrci série a samozřejmě mají na svědomí i veleúspěšnou trilogii Modern Warfare. Hodně se tak začalo spekulovat o tom, že letošním Call of Duty by mohlo být právě Modern Warfare 4. Jako náznak lze považovat právě lebku z Twitteru, která dosti možná odkazuje na Simona „Ghost“ Rileyho, který mohl vstát z mrtvých nějakým záhadným způsobem, ale ve hře je i prequel.

Každopádně s oficiálním oznámením počítejte během dubna či května a zatím nám můžete v komentářích prozradit, jaké další Call of Duty byste chtěli.