Life is Strange 3 představuje Haven Springs

Autor: tonyskatePublikováno: 3.8.2021, 8:57

Publikováno: 3.8.2021, 8:57

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5074 článků

Už jen měsíc a několik dní nás dělí od dalšího emotivního dobrodružství v rámci epizodické série Life is Strange. Life is Strange: True Colors nás zavede do městečka Haven Springs, jež se nachází v Coloradu a scházet nebude ani výhled na proslulé Skalnaté hory. Mezi další zajímavá místa pak patří hlavní ulice se spoustu obchodů a především bar a restaurace Blank Lantern, kde narazíte na řadu místních a oddechnete si u retro automatů či stolního fotbálku. Haven Springs má také vlastní rádio stanici, jarní festival u jezera, obchod s hudbou a mnoho dalšího. Více už vám prozradí samotný trailer a připomínáme, že Life is Strange: True Colors vychází 10. září a na rozdíl od předchozích her, bude všech pět epizod dostupných ihned v den vydání.

15. 09. 2021 • Michael Chrobok0

RECENZE: Life is Strange True Colors

Adventurní série Life is Strange se nezapomenutelně zapsala do herní historie především svým prvním dílem, za kterým stálo francouzské studio Dontnod. Teenage drama řešící běžné starosti dospívání a zároveň nadpřirozené schopnosti u publika zkrátka zabodovalo. Navázat na tento úspěch druhým dílem se studiu příliš nepodařilo a Life is Strange 2 sbíralo rozporuplné reakce. Ani odbočka Tell Me Why se nepovedla tak dobře, jak její autoři jistě zamýšleli.

»
19. 03. 2021 • tonyskate0

Emotivní Life is Strange: True Colors v září

Square Enix představila další hru ze série epizodických adventur Life is Strange, která vzniká pod vedením studia Deck Nine, jež má na svědomí prequel Before the Storm. Life is Strange: True Colors už tradičně nabídne hluboký příběh, živoucí postavy a krásné prostředí Haven Springs, které navštívíme jako dívka Alex Chen, která se snaží porozumět svým nadpřirozeným schopnostem empatie, jež jí umožňují vnímat a manipulovat s emocemi ostatních. Alex tento „dar“ považuje...

»