MLB The Show 23 pro Game Pass v březnu

Autor: tonyskatePublikováno: 31.1.2023, 10:21

Publikováno: 31.1.2023, 10:21

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5685 článků

Baseball už na Xboxu stabilně zakotvil a hvězdou na obalu letošního ročníku MLB The Show bude Jazz Chisholm Jr. z týmu Miami Marlins. Zatímco hratelnostní novinky budou teprve představeny, už nyní tvůrci potvrdili plnou podporu pro hraní napříč platformami včetně postupu hrou a uložených pozic. Taktéž budete mít provázány svůj účet MLB The Show, který si případně můžete vytvořit na TheShow.com, pokud jej ještě nemáte. Předobjednávky pak vypuknou 6. února, ovšem s Xbox Game Passem to nebude zapotřebí, jelikož MLB The Show 23 v den vydání, tedy 28. března zamíří do nabídky předplatného.

21. 03. 2023 • tonyskate0

MLB The Show 23 a další brzy v Game Pass

Nabídka Xbox Game Pass bude ve zbytku měsíce trochu skomírat, ale v dubnu nám to bude vynahrazeno. Mezitím můžete hrát třeba survival pecku Valheim, povedenou strategii Civilization VI anebo japonskou RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, která bude dostupná od dnešního večera.

»
16. 02. 2023 • p.a.c.o0

MLB The Show 23 v novém traileru

Příští měsíc dorazí MLB The Show 23 a zároveň se stane součástí nabídky Xbox Game Pass, kde nahradí dosavadní ročník. Přinese s sebou celou řadu nových funkcí, z nichž některé byly podrobně představeny v novém traileru. Novinky se týkají třeba přesnějšího systému nadhazování, hráčů v poli a upravena byla dynamika nadhazovače a pálkaře. Přepracována pak byla mechanika určující atributy při souboji nadhazovače a pálkaře, kdy každý z nich bude mít...

»