No Man’s Sky s aktualizací Orbital Update

Autor: LindyPublikováno: 28.3.2024, 8:09

Publikováno: 28.3.2024, 8:09

Sociální sítě

O autorovi

Lindy

Lindy

Je autorem 263 článků

Miluji hry a to všech kategorií. Málo her ovšem dohraji do konce. Spíše mě baví objevovat a testovat nové věci. Jsem velký fanda hokeje a zejména NHL.

Vesmír hry No Man’s Sky se díky nejnovější aktualizaci Orbital Update dále rozšiřuje a přináší řadu nových funkcí a vylepšení, které změní tvůj zážitek z průzkumu vesmíru. Mám velkou radost, že autoři hru stále posouvají  a my hráči se rozhodně nenudíme.

A co nám vlastně tento update nabídne? Za mě zní hodně zajímavě přepracování vesmírných stanic Připravte se na zakotvení své vesmírné lodi v nově navržených vesmírných stanicích. Po kompletní přestavbě se stanice nyní vyznačují výraznými siluetami a různými barevnými paletami, takže každá jejich návštěva bude jedinečným zážitkem. Z videa to na mě místy působilo až moc barevně 🙂

Dále už bodově z dostupných informací:

  • Nový vzhled interiéru Interiéry vesmírných stanic byly rozšířeny a přepracovány. Navigace k obchodům a vybavení je intuitivnější, máte k dispozici více oblastí k prozkoumání a větší estetickou rozmanitost v jednotlivých systémech.
  • Výkyvy na trhu a obchodní příležitosti Skener ekonomiky byl vylepšen tak, aby dokázal odhalit výkyvy na trhu, což představuje vysoce ziskové obchodní příležitosti pro komodity s vysokou poptávkou.
  • Přizpůsobte si svou hvězdnou loď Továrna hvězdných lodí je splněným snem mnoha cestovatelů. Nyní si můžete navrhnout a zkonstruovat vlastní hvězdnou loď ze zachráněných dílů a vytvořit tak plavidlo, které bude skutečně vaše.
  • Procedurální rozmanitost Žádné dvě vesmírné stanice nejsou stejné. Interiéry jsou procedurálně generované a nabízejí širokou škálu designů a atmosférických podmínek.
  • Mise flotily s osobním přístupem Fregatní flotily na mezihvězdných výpravách si nyní mohou vyžádat vaše vedení nebo zásah, což přidává novou vrstvu strategie a osobního zapojení do dobrodružství vaší flotily.
  • Tato aktualizace je důkazem neustálého vývoje hry a odhodlání vývojářů vylepšovat hráčský zážitek. Takže se vybavte, cestovatelé, a připravte se na objevování hvězd způsobem, jaký jste si dosud nedokázali představit!

Nezapomeňte na Discord hodit do sekce screenů, vaše objevy a lodě!

 

19. 02. 2024 • Lindy0

Rozšíření Omega pro No Man’s Sky

Hodně lidí přirovnávalo No Mans Sky k nedávno vydanému Starfieldu. Po času už jistě většina z vás ví, že jsou to naprosto odlišné hry a každá si jistě své fanoušky najde. Hráči No Mans Sky se mohou užívat již 12 velký update pro hru s názvem Omega.

»
05. 04. 2023 • Lindy0

No Man’s Sky Interceptor Update

Pokud ještě létáte po planetách rozhodně vám udělá radost nový a zejména bojový update do hry No Mans Sky.  Vydejte se na opuštěné světy Sentinelů v aktualizaci No Man’s Sky 4.2, INTERCEPTOR! Prozkoumejte zkorumpované planety Sentinelů, bojujte s legií nových náročných robotických strážců, zmocněte se jejich technologií, ukradněte jejich lodě, sklízejte jejich zdroje, ničte jejich nákladní lodě a mnohem, mnohem víc! 

»
18. 02. 2021 • SeedarCZ0

No Man’s Sky vítá parťáky

Je to už nějaký ten pátek od vydání slibného titulu No Man’s Sky, ale vývojáři z Hello Games stále na hře tvrdě pracují. Včerejší update 3.0 je toho jasným důkazem. A co všechno se ve hře změní?

»
29. 10. 2020 • p.a.c.o1

No Man’s Sky na nové generaci

Hra No Man’s Sky nám všem ukázala, že i když se na začátku nedaří, rozhodně se vyplatí dál pořádně makat, protože pak to dáš. Neutuchající vývoj nakonec hru dovedl do stádia, v jakým ji vývojáři chtěli vidět na začátku a s příchodem nové generace konzolí se možnosti toho procedurálně generovaného vesmíru jistě ještě zlepší. Ostatně ukazuje nám to nový trailer, který vylepšenou verzi pro konzole Xbox Series S/X představuje. Ještě...

»
24. 09. 2020 • Lukáš Urban0

No Man’s Sky vstupuje do éry Origins

Vesmírné dobrodružství je čestným důkazem, že nezáleží, jak hru vydáte, ale jak ji po letech pošlete do důchodu. A my doufáme, že No Man’s Sky do něj ještě pár let nepůjde. Z otloukánka se stal hrdina, který několikrát v roce dorazí s novými trofejemi, aby dal všem na vědomí, že ještě dnes mohou vyhrát tvůrčí ambice nad penězi. Ano, nový update je opět zdarma a opět dělá hru mnohem lepší a zajímavější pro...

»
18. 07. 2020 • Lukáš Urban2

No Man’s Sky Desolation s příchutí hororu

Cestování kosmem je vlastně fajn aktivita, při které se toho zase nemůže tolik stát. Pokud tedy nepotkáte vesmírné piráty, hladové zvíře nebo počasí likvidačního charakteru. Kdo strávil v No Man’s Sky desítky hodin, je už ostřílený dobrodruh s vlastní základnou, hvězdnou flotilou a pořádným vybavením. Zcela logicky se tak zmenšují přirozená nebezpeční. Právě na ně míří nová bezplatná aktualizace Desolation, jejíž obsah má hororovou chuť. Ale rovnou říkáme, nečekejte další Dead Space.

»
12. 06. 2020 • p.a.c.o0

No Man’s Sky dostane cross-play

Skvělé novinky dorazily ohledně vesmírného průzkumu a budování v No Man’s Sky. Kromě toho, že se hra stala součástí nabídky předplatného Xbox Game Pass a to jak ve verzi na konzoli, tak na PC, přišli dnes vývojáři s oznámením, které na toto zařazení svým způsobem navazuje. NMS totiž dostane možnost hrát napříč platformamy v rámci cross-play. Budete tak jedno, za váš kamaráda hraje na konzoli nebo PC, všichni budou moct...

»
26. 05. 2020 • tonyskate2

No Man’s Sky už brzy v Xbox Game Pass

Posledními přírůstky do nabídky předplatného zatím byly budovatelská strategie Cities Skylines a taktéž skvělý thriller Alan Wake. Některé hry jsou pak oznámeny i samostatně jako třeba Red Dead Redemption 2, který v Xbox Game Pass najdete od 7. května. Brzy pak dostaneme další zajímavý přírůstek. Během června se totiž dočkáme No Man’s Sky od malého celku Hello Games, takže zavítáme do nekonečného a procedurálně tvořeného vesmíru. Hra sice trpěla řadou porodních...

»