Novinka: Recenze rozšíříme o záznamy hraní

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 25.8.2019, 12:29

Publikováno: 25.8.2019, 12:29

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3096 článků

Blíží se konec prázdnin, což znamená, že by se měla vrátit také redakční produkce v rámci kanálu XKO TV. Pro štíhlou, možná dokonce anorektickou, skupinu lidí nemáme dobrou zprávu. Streamy obou Lukášů se v původní podobě už nevrátí. ChaosteoryCZ je minulostí, tudíž je případná iniciativa pouze na straně „pacoviče“, kterého znáte jako Luk83. Twitch kanál by měl být využíván k přenosům turnajů, ale to je otázka pro úplně někoho jiného. Lukášové se tak budou hlásit pouze prostřednictvím pořadu XKO MAG. Tedy pokud jde o hlas.

Zavládlo ovšem přesvědčení, že nemusíme být vždy slyšet. Součástí streamů byly z velké míry gameplaye nových her. A právě o ně by vás Luk83 nerad připravil. Z jeho iniciativy tedy přichází nápad na nekomentované záběry z hraní, kterými doplníme recenze. Přečtete si názor recenzenta, kouknete na pár minut ze hry a máte vše, co potřebujete vědět. Do nové rubriky NoCom Gameplay nebude přispívat celá redakce. Nicméně její větší část by vám měla zajistit ukázky podzimních hitů. Jako Control, Man of Medan, Borderlands 3, Blair Witch, WRC 8, Gears 5, NHL 20, Truck Driver nebo MXGP 2019.

Premiéry hodinového průletu hrou se zhostila CryLineT, která se podívala na zoubek hře RAD od studia Double Fine. Záznam najdete vždy v recenzi a samozřejmě samostatně na YouTube kanálu XKO TV. NoCom Gameplay není náhradou za Cryptaha. Jeho pořad zůstává neb je komentovaný a ukazuje první minuty hry. Naše záběry z hraní budou spíše z prostředku a pokusí se ukázat celou herní nabídku nebo přímo určitý úsek z recenze. Snad se vám videa budou líbit a poslouží svému účelu.