Redfall se předvedl v plné kráse

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 12.6.2022, 19:24

Publikováno: 12.6.2022, 19:24

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3180 článků

Pokud máte rádi pestré barvy, kooperační hry, akci a především upíry, byl úvod xboxové akce něco pro vás. Z dílny Bethesdy jsme mohli vidět pořádnou ukázku hororového Redfallu, kde se ve stejnojmenném městě utkáte s horou krvelačných bastardů, kterým UV světlo nedělá zrovna dobře. Ukázka vám nabídla čtyři postavy, a to Laylu Ellison, Jacoba Boyera, Remi de la Rosu a Devindera Crousleyho. Co postava, to predispozice k jinému boji a jinému typu zbraní. Ostatně arzenál bude důležitý, ať už se vydáte do boje sami nebo s reálnými parťáky. Autoři dále slibují, že nepůjde o tradiční upíry, ale pěkné ostré násosky mnoha druhů. Dominantou hry budou také velké mapy, plné zajímavých míst, kde se naplno projeví nejenom zákeřnost protivníků, ale i bojových um hráčů.

Jak bylo nedávno oznámeno, hra byla posunuta až na příští rok a jako součást exkluzivní rodiny Xbox vyjde v den vydání i v předplatném Xbox Game Pass.

30. 06. 2022 • tonyskate0

Upíří Redfall představuje své dějiště

Poměrně krátce po nedávné Xbox & Bethesda Games Showcase dostává novou upoutávku na kooperativní akci Redfall od tvůrců Dishonored a Prey. Hned na úvod ovšem zmíníme, že ačkoliv hra podporuje kooperaci až pro 4 hráče, přesto se můžete do tohoto otevřeného světa s důrazem na příběh vydat úplně sami. Dokonce se k vám při sólové jízdě nepřidá ani umělá inteligence, které by mohla být akorát na škodu při vnímání příběhu. Nový trailer...

»
14. 09. 2021 • tonyskate0

Upírská exkluzivita Redfall připomíná Borderlands

Když se během jara začalo spekulovat o další hře studia Arkane, které se proslavilo především sérií Dishonored, spekulace o temné upírské hře vyvolaly v hráčích nadšení. Samotné oznámení hry, která dostala název Redfall, už ovšem příliš pozitivní reakce nevyvolalo. Hráči totiž očekávali něco více podobné právě Dishonored a ne Left 4 Dead, jelikož multiplayerových her je jako máku, ovšem zdá se, že obavy to byly zbytečné.

»