Remake Silent Hill 2 o rok později

Autor: tonyskatePublikováno: 20.10.2022, 7:30

Publikováno: 20.10.2022, 7:30

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5530 článků

Společnost Konami, o které poslední dobou slýcháme maximálně ve spojení se sériemi Pac-Man a eFootball (bývalý PES), přes noc oznámila velkolepý návrat legendární hororové série Silent Hill. Nejvíce toho zatím víme o remaku kultovního druhého dílu, který si vzalo na starost polské studio Bloober Team stojí za úspěšnými horory Layers of Fear či třeba The Medium. V současnostis je remake Silent Hill 2 oznámen pouze pro PC a PS5, jelikož si Sony zaplatila roční časovou exkluzivitu.

Opět tady tedy máme paradox, že se Sony mermomocí snaží zabránit akvizici Activision Blizzardu, že by Call of Duty mohlo na PS skončit, přitom Microsoft tvrdí opak a na druhou stranu firma se sloganem „Pro hráče“ blokuje hry na ostatních platformách. Zkrátka se Sony od huby pěkné práší, ale sama si do ní nevidí.

Remake Silent Hill 2 zatím nemá oznámeno datum vydání, ale podobně jako u Deathloopu si k němu hráči na Xboxu budou muset přičíst rok, tedy až bude oznámeno. Zatím si tedy užijete trailer, v němž se James vydává do Silent Hillu, aby ještě naposledy spatřil svou zesnulou ženu Mary…

Kdybyste mezitím chtěli na oblíbenou sérii hororů zavzpomínat, díky zpětně kompatibilitě si můžete zahrát HD kolekci série Silent Hill z Xboxu 360, která obsahuje druhý i třetí díl.