Simulátor Assetto Corsa Competizione dorazí na konzole

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 11.3.2020, 16:54

Publikováno: 11.3.2020, 16:54

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3218 článků

Pokračování závodního titulu od Kunos Simulazioni už nebude dominantou pouze PC platformy. Vydavatelství 505 Games oznámilo, že ho 23. června vydá pro konzole, tedy i pro Xbox One. Hra má podtitul Competizione, čímž se snaží poukázat na zaměření směrem k oficiálnímu šampionátu GT3. Z něho mají závody k dispozici licence, tudíž na vás čekají skuteční závodníci, reálné týmy a aktuální kalendář série GT3. Pokud si hru předobjednáte, získáte ještě Intercontinental GT Pack, jehož součástí jsou okruhy Suzuka, Laguna Seca Raceway, Kyalami Grand Prix a Mount Panorama. Dále několik desítek potisků na auta, tři desítky týmů a noví závodníci.

Nebojte se, že by šlo o poslední dodatečný obsah. Už na podzim dorazí deset vozů série GT4 prostřednictvím DLC GT4 Pack. Na zimní sezónu je pak naplánován British Pack a s ním tři anglické tratě doplňující oficiální kalendář závodů. Simulátor se opět opírá o realistické zpracování jízdního modelu a o neopakovatelnou atmosféru světového šampionátu. Všechny modely, které vykresluje Unreal Engine 4, byly nově oskenovány laserovou technologií. Upoutávka láká na 24 automobilů, 120 týmů a pocit, který vám arkády nezprostředkují.

27. 01. 2023 • DandyCZE0

Assetto Corsa Competizione zdarma na víkend

Asi jste viděli ty neskutečné záběry z chystané Forzy a možná jste dostali chuť hned sešlápnout plyn, ale přemýšlíte, jakou hru vybrat. Možná pro vás máme doporučení v podobě hry Assetto Corsa Competizione, která bude k dispozici zdarma na celý víkend. 

»
23. 02. 2022 • SeedarCZ0

Next-gen upgrade pro ACC konečně dorazil

Assetto Corsa Competizione platí za nejvěrnější simulaci okruhového závodění na konzolích Xbox, a konečně dorazil slibovaný upgrade na konzole nové generace! Co nám tedy vylepšení slibuje?

»
27. 01. 2021 • DandyCZE0

The 2020 GT World Challenge Pack do ACC

Pro dravce na závodní dráze máme dnes skvělou informaci. Do Asseto Corsa Competizione míří nové DLC s opravdu dlouhým označením The 2020 GT World Challenge Pack DLC a přináší toho opravdu hodně. Níže najdete ty hlavní změny, ale tvůrci hlásí, že změn dostali i další vnitřnosti ve hře a hra se posunula na verzi 1.6+. Aktuálně asi nejvěrnější simulace po stránce ovladatelnosti, jenom ta grafika by potřebovala trošku nextgen update, ale...

»
14. 05. 2020 • Lukáš Urban0

Staňte se šampionem GT3 s Assetto Corsa Competizione

Dobu závodní hojnosti vystřídal půst a nechtěné odříkání. Závodním titulům sice zachraňují krk jednostopé tituly, ale auta jsou auta. Naštěstí nemusíme čekat na nový díl WRC nebo na neznámou arkádu pochybné kvality. Už příští měsíc oblékneme kombinézu oficiálního podniku GT3, abychom poměřili síly s dvěma stovkami jezdců. Zapsat se do virtuální kroniky motorsportu umožní Assetto Corsa Competizione, u něhož by ještě před několika léty málokdo čekal podobný vývoj. Do budoucna jde...

»