Spekulace: EA pracuje na marvelovce Black Panther

Autor: tonyskatePublikováno: 26.7.2022, 7:48

Publikováno: 26.7.2022, 7:48

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5690 článků

Komiksový svět Marvelu se postupně stává větší součástí herního průmyslu, jelikož ten filmový už obsadil a momentálně také dobývá obrazovky haldou seriálů. Marvel’s Avengers vylepšily až následné aktualizace, ale třeba takoví Strážci galaxie zabodovali hned v začátku. A teď to vypadá, že dalším hrdinou, který se dočká svého herního zpracování, bude Black Panther.

S informací přišel herní novinář Jeff Grubb, který většinou mívá spolehlivé zdroje, přesto berte vše s rezervou. Za hrou má stát Electronic Arts, která pro její vývoj založila zcela nové studio v Seattlu, jehož vedení se mají ujmout někteří z bývalých zaměstnanců Monolith Production, autoři Middle-earth: Shadow of Mordor a Shadow of War.

Hra jako taková by pak měla začít smrtí Black Panthera, což znamená, že se vy jakožto hráč stanete jeho nástupcem. Dle všeho by pak mělo jít o rozsáhlý titul s otevřeným světem po vzoru úspěšné Jedi: Fallen Order. Momentálně je ovšem projekt v rané fázi vývoje a stále může dojít ke spouště změn. V nejbližší době tedy o hře nečekejte informace, ale snad časem dojde alespoň na oficiální potvrzení, že hra skutečně vzniká.