Stavebnictví v Construction Simulator

Autor: tonyskatePublikováno: 23.6.2022, 11:09

Publikováno: 23.6.2022, 11:09

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5523 článků

Německé vydavatelství Astragon Entertainment už stojí za pěknou řádkou simulátorů, ačkoliv na konzole se podívaly jen některé. Teď se studiem weltenbauer připravují novou verzi hry Construction Simulator, která neponese číslovku, což nevadí, protože podle traileru vypadá velmi slušně a snad se tak bude i hrát. Simulátor stavebnictví nově nabídne kooperaci až pro čtyři hráče, pestrou škálu vozidel i strojů a zajímavé herní prvky. Slíbeny jsou také dvě rozlehlé mapy, po jedné v Evropě i Americe, propracovaná kampaň, otevřený svět s cyklem dne a noci, a vylepšené herní mechanismy spolu s lepší grafikou.

Více už vám napoví samotný trailer. Construction Simulator očekávejte 20. září na Xbox Series X|S a Xbox One.

03. 10. 2022 • DandyCZE0

RECENZE: Construction Simulator 2022

Jsem rád, že vám mohu představit výtečnou budovatelskou hru v které budete mít možnost nasednou skoro do všeho, co se točí kolem stavebnictví a vytvořit úžasné stavby, ale hezky popořádku.

»
20. 09. 2022 • DandyCZE0

Construction Simulator První pohled

První pohled na skvělou gamesku Construction Simulator. Dneska se podíváme na první minutky ve hře. Řekneme si co nabízí a hlavně ukážeme, jak vypadá a jak se hraje. Už nyní můžu říct, že se pokusíme natočit více videí.

»
19. 08. 2022 • DandyCZE0

Construction Simulator nabídne multiplayer

Taky jste někdy stavěli barák nebo i klidně něco menšího? Určitě víte, že spoléhat se na najaté lidi není vždy ideální. V chytané hře Construction Simulator se budete moci poprvé v historii série na stavbu pozvat kámoše a společně budovat úžasné projekty. Myslím, že tady ta novinka potěší nejednoho virtuálního budovatele. Hra vychází 20.9.2022

»