Toy Soldiers 2: Finest Hour a HD verze původních her

Autor: tonyskatePublikováno: 11.2.2020, 20:06

Publikováno: 11.2.2020, 20:06

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5355 článků

Už je tomu prakticky deset let, co vyšla skvělá akční strategie Toy Soldiers. Signal Studios se rozhodlo toto výročí oslavit ve velkém, a to oznámením nové hry z této oblíbené série, jež vyjde příští rok jako Toy Soldiers 2: Finest Hour.

Původní hra zasazená do první světové války byla obrovským hitem na Xbox Live Arcade a rok na to následovala neméně skvělá Toy Soldiers: Cold War z období Studené války. Obě hry se dočkaly přídavků a jistě vás potěší, že se na jaře, respektive v létě, se dočkáme HD verzí těchto klasik na Xbox One. Počítat můžete nejen s vylepšenou grafikou, přepracovanými texturami, dodatečnými balíčky, lepší kamerou a ovládáním, ale také s novými možnostmi, obtížností a především novým obsahem. Pro úplnost zmíníme i Toy Soldiers: War Chest, která vyšla pod záštitou Ubisoftu, ale řekli bychom, že na ni by tvůrci nejraději zapomněli.

Teď už si ale představme Toy Soldiers 2: Finest Hour (trailer na oficiálních stránkách), která nás zavede do dobře známé 2. světové války. Záchrana svobodného světa s pomocí plastových vojáčků tak tentokrát bude zahrnovat obléhání pláží Normandie, přežití Dunkerku či třeba boj s námořnictvem v Pacifiku. O smrtelném arzenálu tajných nacistických zbraní nemluvě!

K dispozici opět bude nespočet jednotek různých národností, ať už britských, sovětských, amerických, japonských či samozřejmě německých. S nimi budete bránit, útočit a postupovat, abyste úspěšně splnili mise a případně poslali do pekel nějakého toho bosse. I tentokrát bude moci požádat o podporu, budovat zábrany či bojové jednotky, a především se sami zapojit přímo do akce. Chybět nebudou ani tanky, letadla a další bojová technika, do které usednete. Slíbeny jsou i nové herní režimy včetně možnosti vytvářet vlastní mise v editoru.

Zkrátka a dobře se můžeme těšit na staré dobré Toy Soldiers včetně vylepšeného multiplayeru, kooperace, šílených mini-her a mnoho, mnoho dalšího. Toy Soldiers 2: Finest Hour vyjde příští rok pro Xbox One a třeba i pro Xbox Series X.

Na závěr přikládáme trailery původních her, abyste si o nich mohli udělat představu, pokud vás tyto skvělé kousky minuly. Jak Toy Soldiers, tak Toy Soldiers: Cold War jsou zpětně kompatibilní a k zakoupení na Xbox Live.

08. 09. 2021 • tonyskate0

Toy Soldiers HD opět hlásí odklad

Akčně strategická série Toy Soldiers se už delší dobu chystá na velkolepý návrat, který zahrne remastery obou původních her a také nový titul z druhé světové války. Bohužel Signal Studios potřebují více času a tak Toy Soldiers HD zasazené do první světové opět odkládají. Původní srpen se proměnil na zítřejší čtvrtek a ten nyní na 30. září, což už je doufejme konečné datum vydání. Jako malou náplast připravili tvůrci desetiminutové video...

»
17. 08. 2021 • tonyskate0

Toy Soldiers HD táhnou do boje

Původně nám byl remaster akční strategie Toy Soldiers, která už oslavila 10 let od svého vydání v Xbox Live Arcade, avizován na tento měsíc, ale nakonec parta ze Signal Studios nabrala mírné zpoždění. Ovšem je opravdu jen mírné, jelikož Toy Soldiers HD dorazí už 9. září. Mimo vylepšené grafiky a zvuku, lepší kamery a obou rozšíření Kaiser’s Battle a Invasion, dojde i na zbrusu nový obsah, který můžete zahlédnout i v přiloženém...

»
13. 05. 2021 • tonyskate0

Akční strategie Toy Soldiers HD v srpnu

Jestli jsou mezi vámi pamětníci her z Xbox Live Arcade, jistě si pamatujete na skvělé akční strategie Toy Soldiers od Signal Studios, které nám umožnili nejen koordinovat bojiště, ale i se přímo zapojit do akce skrze ukotvené jednotky či bojovou techniku. Více než před rokem byl oznámen řádný druhý díl, který nás zavede do 2. světové války, ale mezitím se první dva tituly dočkají vylepšených verzí.

»
21. 03. 2014 • tonyskate0

Toy Soldiers zamíří na next-gen

Signal Studios, kteří stojí za úspěšnou sérií Toy Soldiers, oznámili, že od Microsoftu získali práva na tuto značku, kterou se během čtyř let její existence na Xbox Live Arcade stáhlo přes 5 miliónů hráčů. Tvůrci také současně oznámili, že pracují na nových Toy Soldiers pro next-gen konzole. Na Xbox One vydají skrze program ID@Xbox, do kterého se nedávno úspěšně zaregistrovali.

»
03. 03. 2010 • tonyskate0

RECENZE: Toy Soldiers

Od počátku týdne jsme pro vás testovali Toy Soldiers, tedy první titul z právě zahájené akce Xbox LIVE Arcade Block (House) Party. Můžete správně očekávat, že se jedná o kvalitní hit, protože jinak by se snad ani nestal součástí zmíněné akce, ale jistě si spousta z vás bude první chtít přečíst recenzi, než investuje své bodíky. Kdo si jako malý nehrál s plastovými vojáčky či nerealizoval různé druhy zábavných válek,...

»