Upírská exkluzivita Redfall připomíná Borderlands

Autor: tonyskatePublikováno: 14.9.2021, 8:39

Publikováno: 14.9.2021, 8:39

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5387 článků

Když se během jara začalo spekulovat o další hře studia Arkane, které se proslavilo především sérií Dishonored, spekulace o temné upírské hře vyvolaly v hráčích nadšení. Samotné oznámení hry, která dostala název Redfall, už ovšem příliš pozitivní reakce nevyvolalo. Hráči totiž očekávali něco více podobné právě Dishonored a ne Left 4 Dead, jelikož multiplayerových her je jako máku, ovšem zdá se, že obavy to byly zbytečné.

Na internet totiž uniklo několik obrázků i informace z hraní vývojářské verze hry a podle všeho se Redfall bude spíše hrát jako Borderlands (looter-shooter), ovšem s nadpřirozenými schopnosti jako v Dishonored. Hlavní postavy a příběh jsou tedy nadále zásadní stejně jako kooperace, ovšem můžete hrát i sami. Svět pak bude otevřený a nabídne různorodé úkoly, při kterých oceníte i jedinečné dovednosti šesti postav. Po vzoru Borderlands budete za mise získávat zkušenosti, vylepšovat si vlastnosti a samozřejmě nebude scházet ani kosení bossů a nepřátel, kterými budou nejen upíři, ale i lidé.

Více už vám třeba napoví uniklé obrázky a snad se Redfall, který vyjde příští léto exkluzivně na Xbox Series X|S, skutečně vydaří. Pochopitelně jej v den vydání můžete očekávat v předplatném Xbox Game Pass. Nezapomeňte, že obrázky pochází ze hry, které je stále ve vývoji a nepředstavují finální podobu hry.

30. 06. 2022 • tonyskate0

Upíří Redfall představuje své dějiště

Poměrně krátce po nedávné Xbox & Bethesda Games Showcase dostává novou upoutávku na kooperativní akci Redfall od tvůrců Dishonored a Prey. Hned na úvod ovšem zmíníme, že ačkoliv hra podporuje kooperaci až pro 4 hráče, přesto se můžete do tohoto otevřeného světa s důrazem na příběh vydat úplně sami. Dokonce se k vám při sólové jízdě nepřidá ani umělá inteligence, které by mohla být akorát na škodu při vnímání příběhu. Nový trailer...

»
12. 06. 2022 • Lukáš Urban0

Redfall se předvedl v plné kráse

Pokud máte rádi pestré barvy, kooperační hry, akci a především upíry, byl úvod xboxové akce něco pro vás. Z dílny Bethesdy jsme mohli vidět pořádnou ukázku hororového Redfallu, kde se ve stejnojmenném městě utkáte s horou krvelačných bastardů, kterým UV světlo nedělá zrovna dobře. Ukázka vám nabídla čtyři postavy, a to Laylu Ellison, Jacoba Boyera, Remi de la Rosu a Devindera Crousleyho. Co postava, to predispozice k jinému boji a jinému typu zbraní....

»