Ve včerejším streamu se létalo s tygry

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 16.1.2018, 10:24

Publikováno: 16.1.2018, 10:24

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3151 článků

Nečekejte žádnou podivnou japonskou ptákovinu, kde po sněhově bílých obláčcích poskakuje tygr. Řeč je o hře Fyling Tigers: Shadow Over China, na kterou dnes vyšla recenze. Arkádové létání z druhé světové války se vám včera ukázalo v celé nahotě, takže se můžete sami přesvědčit, zda hodnocení hry odpovídá kvalitám a ceně. Luk83 ukázal vše, co hra nabízí, a to včetně multiplayeru nebo dílčích výzev. Mějte na paměti, že jde o nezávislou hru malého švédského celku, tudíž nečekejte historický Ace Combat. Dnes večer se streamy přihlásí znovu. Pokračovat bude tvorba potisků ve Forze Motorsport 7, kde vzniká komplexní design s tematikou Atomic Blonde.    

04. 08. 2018 • Lukáš Urban2

Cryptah bojující nad Čínou

Že tygři neumí létat? Umí a jsou pěkně nebezpeční, a to především v nedávné novince. Válečné hry nepřestávají být populární a není jim překážkou, že spadají spíše do arkádového žánru. Flying Tigers už prošli naším streamem a taktéž recenzí, ale není na škodu mít další pohled, který vám nyní zprostředkuje pořad XKO Guru a jeho první minuty.

»
16. 01. 2018 • p.a.c.o9

RECENZE: Flying Tigers: Shadows over China

Létání fascinuje lidi od nepaměti a do oblak by chtěla létat celá řada z nich. V dnešní době jsou letadla stejně běžnou součástí našich životů, jako dříve auto nebo koňský povoz. Bohužel virtuální piloti mají podmínky ztížené, protože na konzole her s letadlovou tématikou zrovna moc nenajdete. O to více mi udělali radost Flying Tigers: Shadows over China, kteří nám takové klasické arkádové létání nabízejí.

»