Wild Hearts přednostně v Game Pass Ultimate

Autor: tonyskatePublikováno: 15.2.2023, 7:52

Publikováno: 15.2.2023, 7:52

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5696 článků

EA letošní rok zahájila velmi úspěšně. Po vydařeném remaku hororové akční klasiky Dead Space tento týden dorazí zbrusu nový počin z nezávislé produkce EA Originals. Tentokrát jde o titul Wild Hearts ze země vycházejícího slunce, který silně připomíná populární sérii Monster Hunter, ovšem přináší spoustu vlastních nápadů, hlavně co se zbraní a vybavení týče, protože díky prastaré technologii budete při boji proti obrovským monstrům budovat i různé konstrukce. Wild Hearts vychází tento pátek, ovšem do feudálního Japonska se můžete vydat už dnes díky přednostnímu přístupu v rámci 10 zkušebních hodin služby EA Play, která je součástí předplatného Xbox Game Pass Ultimate.

A pokud máte zájem, můžete se od 16:00 podívat, jak bude Wild Hearts hrát MightySerjo:

22. 02. 2023 • HusekD0

RECENZE: Wild Hearts

Žánr akčních loveckých RPG patřil do nedávné doby pouze jedné dlouholeté sérii od společnosti Capcom pod názvem Monster Hunter. Jednotlivé tituly se bohužel Xboxu dlouhou dobu vyhýbaly a jejich tajuplný svět jsme mohli okusit až s příchodem podtitulů World a Rise.

»
16. 02. 2023 • xkotv0

Wild Hearts jsme vyzkoušeli na streamu

Novinka od EA nás zaujala a tak jsme to dali na stream, kdy Serjovi rychlé prstíky se postavili příšerám. A jak se to hrálo?

»