Xbox Game Pass brzy opustí 6 her

Autor: tonyskatePublikováno: 2.4.2024, 12:01

Publikováno: 2.4.2024, 12:01

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 6109 článků

Po delší době tady máme větší sbírku her, která opustí předplatné Game Pass, a to v polovině dubna. Jedná se především o hororové tituly od Frictional Games, takže nás opustí nejen kolekce Amnesia, ale také SOMA a Amnesia: Rebirth. Dále to bude kooperativní akce Back 4 Blood, která byla v předplatném dosti dlouho. Posledními dvěma hrami pak jsou Research and Destroy a Phantom Abyss.

02. 12. 2022 • tonyskate0

Survival horor Amnesia: The Bunker pro Game Pass

Série survival hororů Amnesia na Xboxu nedávno ožila díky zařazení do nabídky předplatného Game Pass a taktéž jistě pomohlo vydání zatím posledního dílu s podtitulem Rebirth. Pánové a dámy ze švédského studia Frictional Games ovšem nekončí a už v březnu nám naservírují zbrusu nový titul Amnesia: The Bunker, který rovnou zamíří i na konzole Xbox a taktéž do nabídky předplatného Xbox Game Pass. Narozdíl od předchozích her nás ovšem tentokrát čeká nový...

»
03. 10. 2018 • Lukáš Urban0

Recenze: Amnesia: Collection

Když už nevíte kudy, na moment se zastavte. Nepříliš chytré moudro by se dalo tento rok aplikovat na hororový žánr, který, řekněme si to upřímně, není dvakrát štědrý. Jako by žánr zastavil na dálničním odpočívadle, aby si naplnil bachor a mohl znova hráče polévat studeným potem. Menší počet novinek využívají Frictional Games, které vydaly pro Xbox kolekci hororů Amnesia. No konečně, dodávám s uštěpačným úsměvem.

»