XkoGuru testuje Xbox příslušenství KontrolFreak

Publikováno: 2.5.2022, 17:47

Sociální sítě

O autorovi

Cryptah

Cryptah

Je autorem 38 článků

Dnes se na kanále XkoGuru podíváme na produkt, který nepatří mezi hardcore příslušenství. Spíše bych řekl, že jde o takový tuning našich prodloužených rukou, a tím myslím Xbox gamepady. Společnost KontrolFreak se soustředí na příslušenství, které vám má pomoci k lepším výkonům ve hrách, ať už střílečkách, kde získáte lepší aim, nebo hrách sportovních, a tím lepším výkonům.

Po internetu samozřejmě vzniká žhavá diskuze okolo těchto produktů a uživatelé se hádají a řeší, zda jsou právě tyto věci potřebné nebo zbytečné. Já vám mohu říci svůj vlastní názor a podělím se s vámi o své pocity z používání právě věcí od KontrolFreak. Produkty jsme dostali rovnou tři.

Prvním příslušenstvím jsou právě nejvíce diskutované Tumbsticky. Jsou to nastavitelné páčky, které mají za úkol prodloužit váš původní tumbstick na ovladači. Získáte tím větší přesnost, protože fyzika prostě nelže. Díky práci s delší páčkou, získáváte tak větší přesnost, protože osa, se kterou pracujete má tím pádem větší rozsah. Ale jak jsem zmínil ve videu, toto již známe z ovladačů Microsoft Elite. Výhodou je pak materiál, ze kterého jsou kloboučky vyrobeny a tam musím říci, že to jsou velmi příjemné. Na výběr máte hned z několika edicí, které podléhají velké spoustě licencí jako je Call Of Duty, Battleroyal nebo Fortnite.

Vadí vám, že váš ovladač po dvou hodinách intenzivního hraní, klouže v ruce? KontrolFreak to vyřešil produktem s názvem Grip. Jedná se o samolepící kryt, který po nalepení zajistí nový, proti-skluzový povrh. Musím říci, že po pár minutách zvykání se mi moc líbí materiál, ze kterého je Grip vyroben. Ani po měsíčním zuřivém hraní se Grip neodlepil, nebo se nějak poškodil. Po této době hraní jsem byl ale zvědaví, pokud tak to takto drží po nalepení, jak to sundám? Bez problému. Grip jsem normálně sloupl, aniž by mi na ovladači cokoliv zůstalo.

Posledním a zároveň geniálně jednoduchým produktem jsou zpomalovací kroužky. V podstatě se jedná o tlusté pěnové kolečko, které po navlečení přes klobouček na tumbstick zajišťuje odpor, při jakémkoliv pohybu. Ale dost tlachání, pojďte se semnou podívat, o čem vlastně mluvím.

 

25. 05. 2022 • lindros88cze0

Xbox Series X/S Pro v roce 23/24 spekulace

To si takhle večer brouzdáte po Twitteru a najednou na vás vyskočí, že na prezentaci TLC prozradili, že očekávají nové Xbox a ty modré 🙂 v roce 2023/24.  Těšit se máme na 60-120 FPS a k tomu nám dopomáhej .. samozřejmě obrazovka TLC. Tak to budeme chvíli sledovat a uvidíme, co z této „tutovky“ nakonec vzejde.

»
24. 05. 2022 • tonyskate0

Patnáct vychytávek pro váš Xbox

Doufáme, že většině z vás se už doma ohřívají Xbox Series X|S, tedy konzole nové generace, které přináší pěknou řadu vychytávek. Hned patnáct tipů vám přináší video od Xbox CZ, kdy některé se dají uplatnit i na Xbox One. Věděli jste třeba, že můžete přepínat synchronizaci ovladače na předešlé zařízení anebo na konzoli využívat funkci lupy? Zajímavostí je i funkce kopilot na jednom ovladači anebo poslouchání Spotify při hraní vaší oblíbené...

»
23. 05. 2022 • DandyCZE0

Xbox a OPI tip na dárek

Dneska tady máme menší tip na dáreček pro pařmenky, tedy pokud jste Xbox pozitivní. Přední značka OPI připravila ve spolupráci s Xboxem celou sérii laků na nehty. Vyberete si ze spousty barevných odstínů, například zelené Halo nebo barevné forzácké. Jelikož i já mám doma početnou ženskou skupinu, tak jsem zakoupil a níže můžete vidět výsledek a třeba k vám taky dorazí sám Master Chief. Pokud si dárek nadělíte, tak budeme rádi...

»
17. 05. 2022 • DandyCZE0

Vyhraj letenky a pobyt na Xbox FanFest v Madridu

Už jste možná reagovali na akci a možnost cestovat do Madridu na Xbox FanFest na oficiálních stránkách, ale na lokálním Instagramu XboxCZSK je teďka pořádná pecka!

»
09. 05. 2022 • lindros88cze0

XboxFanFest Registrace

Chtěli jste se někdy podívat na velkou show a zatím jste neměli příležitost? Zkuste vyhrát v soutěži na oficiálních stránkách, ale pozor, výhra je pouze vstup, takže na cestu si budete muset šáhnout do prasátka!

»
06. 05. 2022 • tonyskate0

Získejte ze svého ovladače Xbox maximum

Produkce týmu Xbox CZ už nám přinesla různé fígle a vychytávky na levnější next-gen konzoli Xbox Series S a teď přišla řada na ovladače. Ve videu se tedy dozvíte hned několik tipů, jak si upravit nastavení svého ovladače včetně přemapování tlačítek a připomínáme, že s konzolemi Xbox Series X|S jsou kompatibilní i ovladač z Xboxu One a opačně.

»
28. 04. 2022 • tonyskate0

Konference Xbox & Bethesda Showcase živě 12. června

Tento rok se sice veletrh E3 nekoná, což ovšem zase tak moc nevadí, protože Microsoft pochopitelně opět uspořádá svou vlastní prezentaci. Xbox & Bethesda Games Showcase se uskuteční v neděli 12. června v 19:00 našeho času. Pokud se ptáte, kde je Activision a Blizzard, tak připomínáme, že akvizice bude ukončena až v první polovině příštího roku, tedy za předpokladu, že nedojde k výrazným komplikacím.

»
21. 04. 2022 • tonyskate0

Proč musíte mít Xbox Game Pass

Ačkoliv jsme si jistí, že většina z vás si je naprosto vědoma kvalit Xbox Game Passu, určitě si občas neuškodí připomenou veškeré výhody, které toto předplatné nabízí. A kdo ví, třeba nové video z produkce Xbox CZ přesvědčí i ty, kteří ještě o Game Passu pochybují a stanou se předplatiteli ještě dnes.

»