Zahrajte si zdarma novou strategii Anno 1800

Publikováno: 16.3.2023, 22:21

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5685 článků

Akce Free Play Days získala v posledních měsících na pravidelnosti. Třeba se tak Microsoft snaží vykompenzovat povětšinou slabší nabídku her zdarma Games with Gold, nicméně opravdu málokdy se stane, aby bezplatné víkendové hraní nabídlo naprostou novinku. Na mysli máme dnes vydanou konzolovou verzi strategie Anno 1800 pro Xbox Series X|S, která se na konzole vlastně podívala vůbec poprvé. Asi víte, že se jedná o budovatelskou strategii, která vás tentokrát zavede do 19. století během průmyslové revoluce. Zbývajícími hrami akce Free Play Days je pak skejťácká Session: Skate Sim a tvůrčí Autonauts. Členové Xbox Live Gold mohou nyní všechny tři hry bezplatně stahovat a hrát, a to až do pondělních ranních hodin.

Jako vždy platí, že v rámci Free Play Days vám zůstane všechen herní postup i získané achievementy. Pokud si tedy hru po skončení akce či kdykoliv jindy zakoupíte, můžete navázat tam, kde jste přestali.

18. 01. 2023 • lindros88cze0

Anno 1800 a specifikace pro konzole

Milovníci strategií si od začátku roku nemohou stěžovat na zajímavé novinky. Všichni se jistě těší, jak si vyzkoušejí nebo doslova propadnou Age of Empires II na konci ledna. My se ovšem dnes podíváme na nové informace ke hře ANNO 1800, která se na konzole chystá v březnu.

»
24. 10. 2022 • p.a.c.o0

Anno 1800 míří na konzole

Milovníci strategií jistě mají velkou radost z nového oznámení, které nám přinesl Ubisoft. Jejich oblíbená strategie Anno se objeví na konzolích a to konkrétně Anno 1800. Ta vyšla původně v roce 2019 na PC platformu, kde se nejen velice dobře prodávala, ale také se jí dostalo velice příznivých kritik. Pokud se podaří vyladit ovládání, nebude nám nic stát v cestě nejen vybudovat pěkně fungující město, ale také budeme moct rozehrát nejrůznější obchodní či...

»