Assassin’s Creed Mirage návratem ke kořenům série

Autor: tonyskatePublikováno: 11.9.2022, 9:08

Publikováno: 11.9.2022, 9:08

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5600 článků

Po oficiálním potvrzení došlo také k řádnému představení hry Assassin’s Creed Mirage, která příští rok přinese návratu ke kořenům série na konzolích Xbox Series X|S a Xbox One. Zavítáme do Bagdádu v 9. století, kdy svět vede věda, umění a inovace. Města prosperují a mladý sirotek s tragickou minulostí se snaží přežít v místních ulicích. Tímto mladým mužem je Basim (ano, ten z Valhally), prohnaný zloděj s vizemi nočních můr, který hledá odpovědi i spravedlnost. Po naplnění smrtelné odplaty Basim změní prostředí a přidá se k prastaré skupině asasínů tehdy známé ještě jako Hidden Ones. Naučí se jejich záhadné rituály a zásadní principy, objeví svůj skutečný původ, zdokonalí své dovednosti a přijme zcela nový život, který změní jeho osud nevídaným způsobem.

Jak pak tvůrci dodávají a potvrzuje to i samotný trailer, Mirage bude návratem ke kořenům série. Vrátí se tak hustá a zalidněná města, jehož obyvatelé reagují na každý váš pohyb. Čekat vás budou čtyři unikátní čtvrtí od průmyslového Karkh po bujné zahrady Round City. Chybět nebudou ani historické postavy, které určily Zlatý věk Bagdádu. Hratelnost pak budou tvořit zásadní prvky, které položily série základy před 15 lety. Parkour a skrytá čepel tedy opět budou hrát hlavní roli včetně plnění kontraktů, hledání vodítek a tichého odstraňování cílů.

Stanete se součástí transformace vzdorovitého mladého muže ve skutečného mistra mezi asasíny? Assassin’s Creed Mirage vyjde v roce 2023 pro Xbox Series X|S a Xbox One.

Přijďte se podívat na naše další kanály a zkuste nás podpořit odběrem. Případně moc děkujeme!
Discord – pobavíme se o všem kolem Xbox, ale i mimo něj https://discord.gg/QSkvng7
Náš web – https://www.xboxweb.cz/
Facebook – https://www.facebook.com/xboxweb.cz
Instagram – https://www.instagram.com/xboxweb/
Twitter – https://twitter.com/Xboxwebcz
TikTok – https://www.tiktok.com/@xboxweb
Twitch – https://www.twitch.tv/xkotvcz
Trovo – https://trovo.live/s/xkotv

11. 09. 2022 • tonyskate0

Budoucnost série Assassin’s Creed včetně feudálního Japonska

Včerejší prezentace Ubisoft Forward přinesla nejen oznámení Assassin’s Creed Mirage, které se příští rok vrátí ke kořenům série a zavzpomínáme tak na první díly. Došlo také na již dlouho spekulovanou Assassin’s Creed Infintiy, která bude jakousi centrálou, v níž se propojí nejrůznější zážitky z této série, staré i nové. Taktéž Infinity navrátí do série multiplayer jakožto samostatnou záležitost. Infinity je ovšem jen jedno z kódových označení, které jsme včera slyšeli.

»
01. 09. 2022 • p.a.c.o0

Assassin’s Creed Mirage potvrzen

Netrvalo to dlouho a na větší úniky ohledně nového dílu Assassin’s Creed reagoval Ubisoft oznámením. V něm potvrdil, že nový díl se bude skutečně jmenovat Assassin’s Creed Mirage a coby Basim se v něm podíváme do Bagdádu kolem roku 800 s tím, že se hra opravdu pokusí vrátit ke svým originálním kořenům. Více informací bychom měli dostat 10. září, na kdy je ohlášena akce Ubisoft Forward, která se bude novinkám o...

»