Assassin’s Creed Mirage potvrzen

Publikováno: 1.9.2022, 19:01

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2834 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Netrvalo to dlouho a na větší úniky ohledně nového dílu Assassin’s Creed reagoval Ubisoft oznámením. V něm potvrdil, že nový díl se bude skutečně jmenovat Assassin’s Creed Mirage a coby Basim se v něm podíváme do Bagdádu kolem roku 800 s tím, že se hra opravdu pokusí vrátit ke svým originálním kořenům. Více informací bychom měli dostat 10. září, na kdy je ohlášena akce Ubisoft Forward, která se bude novinkám o asasínech podrobněji věnovat. Jenom pro úplnost dodáme, že původně spekulovaným datem vydání by mělo být jaro příštího roku.

11. 09. 2022 • tonyskate0

Budoucnost série Assassin’s Creed včetně feudálního Japonska

Včerejší prezentace Ubisoft Forward přinesla nejen oznámení Assassin’s Creed Mirage, které se příští rok vrátí ke kořenům série a zavzpomínáme tak na první díly. Došlo také na již dlouho spekulovanou Assassin’s Creed Infintiy, která bude jakousi centrálou, v níž se propojí nejrůznější zážitky z této série, staré i nové. Taktéž Infinity navrátí do série multiplayer jakožto samostatnou záležitost. Infinity je ovšem jen jedno z kódových označení, které jsme včera slyšeli.

»
11. 09. 2022 • tonyskate0

Assassin’s Creed Mirage návratem ke kořenům série

Po oficiálním potvrzení došlo také k řádnému představení hry Assassin’s Creed Mirage, která příští rok přinese návratu ke kořenům série na konzolích Xbox Series X|S a Xbox One. Zavítáme do Bagdádu v 9. století, kdy svět vede věda, umění a inovace. Města prosperují a mladý sirotek s tragickou minulostí se snaží přežít v místních ulicích. Tímto mladým mužem je Basim (ano, ten z Valhally), prohnaný zloděj s vizemi nočních můr, který hledá odpovědi i spravedlnost....

»