Assassin’s Creed Odyssey ve starověkém Řecku

Autor: tonyskatePublikováno: 1.6.2018, 6:36

Publikováno: 1.6.2018, 6:36

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3426 článků

Dávno jsou pryč časy, kdy jsme mohli být na E3 řádně překvapeni. Letos hry a informace unikají jak špatně uzavřený vodovodní kohoutek a vydavatelé tak občas musejí včas a případně i vtipně reagovat, a jít předčasně s kůží na trh. Tentokrát schytal černého Petra Ubisoft, když někdo vypustil fotografii propagační klíčenky na nový díl série Assassin’s Creed. Ubisoft už pak na nic nečekal a rovnou titul oficiálně potvrdil. Na E3 nám tak bude v celé kráse představen Assassin’s Creed Odyssey, a jak už se delší dobu spekulovalo, hra bude zasazena do starověkého Řecka. Taktéž jsme nedávno psali, že právě AC může být tou hrou, kterou chce Ubisoft vydat ještě v aktuálním fiskálním roce a je také možné, že se AC Odyssey dočkáme ještě na podzim, případně na jaře. Doufejme, že marketingová práva opět získal Microsoft, abychom tak hru spatřili už příští neděli během konference Xboxu.

Mezitím se můžete pokochat kratičkou upoutávkou zobrazující nejen logo hry, ale především také skvělou parodii na oblíbenou scénu z filmu 300: Bitva u Thermopyl. To si určitě nenechte ujít a je vidět, že Ubisoft bere únik s jistou nadsázkou :-).

  • klidas

    to bola ze fakt kratucka uputavka 🙂

  • BaRReLL

    Pro mě je Ubisoft zdroj nejlepších her. Miluju open world hry a Ubi umí open world. Jestli Odyssey bude podobný Origins, tak to zase pro mě bude 100 hodin zábavy. Provádím těšení.

12. 06. 2018 • tonyskate5

Assassin’s Creed Odyssey v češtině!

Asi to může působit trochu zbytečně a rozhodně si z vás nechceme dělat srandu, ale i letošní Assassin’s Creed Odyssey bude lokalizován formou českých textů a titulků. Po Forza Horizon 4 se tak jedná o další titul, jež vyjde na podzim v češtině. Tato série se již překládá několik let a loňský překlad AC Origins byl zvláště vydařený. Každopádně ani není třeba vyčkávat nějakého potvrzení, zda bude hra opravdu v češtině, protože...

»
12. 06. 2018 • chaosteorycz2

E3 2018: Assassin’s Creed Odyssey zpříjemní podzim

Konečně můžeme s jistotou říct, že se nový díl série Assassin’s Creed bude skutečně odehrávat v Řecku. I když Ubisoft tuto skutečnost naznačil už před samotnou konferencí, nechal si na vlastní akci dostatek zajímavostí. V první řadě, vrací se dvojice ústředních postav složená z muže a ženy. Na rozdíl od Syndicate, kde jsme si mezi nimi mohli přepínat, tentokrát s výběrem zůstaneme po celou dobu hry. Alexios a Kassandra, jak se hrdinové jmenují, čeká přitom...

»