Červen 2018 a jeho hry zdarma

Autor: tonyskatePublikováno: 29.5.2018, 6:49

Publikováno: 29.5.2018, 6:49

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4002 článků

Už jsme si mysleli, že se oznámení her zdarma pro letošní červen nedočkáme a také jsme se jej ještě nedočkali. Ovšem internet je všemocný a tentokrát se neuhlídají sousedé z Německa. Žádná hitparáda to sice tentokrát není, ale zklamaní snad nebudete. Konečně totiž budete mít kompletní trilogii příběhů Assassin’s Creed Chronicles, když se konečně vydáte i do Ruska. Hráči free-to-play MOBA titulu SMITE pak jistě ocení zlatou sadu, jejíž hodnota by měla být 100 dolarů, ačkoliv zatím neznáme přesně její obsah.

Situaci opět zachraňuje starší bráška Xbox 360. V první polovině měsíce totiž získáte skvělé arkádové závody Sonic & All-Stars Racing Transformed. Budete totiž závodit nejen na zemi, ale také ve vzduchu a na vodě, a to i během závodů díky plynulým transformacím. A pokud vám ještě nelezou krkem hry LEGO, můžet se jako proslulý archeolog vydat na další výpravu v LEGO Indiana Jones 2. Čekat vás bude dobrodružství původní trilogie a také Křišťálové lebky. Nezapomeňte ani na lokální kooperaci pro dva hráče na jedné konzoli, což už je v dnešní době spíše vzácnost. Oba tituly si samozřejmě zahrajete také na Xbox One.

 • StriderCZ

  Lego je fajn, zbytek…

 • Jaroslav Scheiner

  LEGO – Paráda, těším se na local-coop! 🙂
  Assassin – taky supr (konečně bude Chronicles série komplet)
  Sonic – tohle není asi moje krevní skupina
  Smite – nezkoušel jsem, ale možná toto bude spouštěč (asi jako pro spoustu dalších)

 • Chaosteory CZ

  Tak tentokrát zcela upřímně musím přiznat značné zklamání. Hry z X360 bez debat skvělé, ale ta nabídka pro Xbox One je dost… sterilní. Nic proti oběma hrám, ale v době E3 jsem tak nějak očekával větší klády než in-game obsah do F2P titulu a zakončení Chronicles. Třeba dorazí nějaký bonus během konference.

  • JoohnCZ

   Přesně…

 • Gappo

  tak tentokrát fakt vítězí 360 🙂 Děti budou rádi 🙂

 • Jaroslav Houdek

  Ono to tak bývá, že když GWG oznámí na poslední chvíli, tak je to slabší měsíc. Ten Smite má dobré hodnocení a určitě je to slušná hra, má i vylepšení pro XOX, ale radši bych tam viděl něco jiného.

 • William Bodie

  Od té doby co zavedli Game Pass šly GwG hodně dolů, jen občas tam už je něco fakt pěkného

 • Jan Viola

  Zdar, potřeboval bych poradit, nejde mi nainstalovat Sonic na Xbox One S, Gold Live mám zaplacený….nevíte čím by to mohlo být? Díky moc.. https://uploads.disquscdn.com/images/9dba3e7bf2d6dc99ff1183886c5b903680ab573acfef98b8ee1a8d5ddc11cfde.jpg

  • Jirka Waggon

   a mas k uctu prirazenou kreditku ci paypal? Mas region CZ?

   • Jan Viola

    mám region CZ…kreditku přiřazenou nemám, ostatní hry který jsou v měsíční nabídce mi stahnout jdou…

    • Jaroslav Houdek

     Protože ostatní hry jsou na Xbox one. Tohle je zpětná kompatibilita. Je nutné mít nastevený způsob platby, i pro hry zdarma.

 • Rapier

  Lego a Sonic je super. Zbytek ignoruji. Kdyby každý druhý měsíc bylo něco z Lego nezlobil bych se. 🙂 Děti to milují.

09. 02. 2016 • tonyskate0

Assassin’s Creed Chronicles: Russia pro Xbox One

Trilogie Assassin’s Creed Chronicles dnešním dnem končí, když se jako Nikolaj Orelov vydáte do Ruska v během říjnové revoluce. Tato série akčních plošinovek sice neslavila moc velký úspěch, ale fanoušky série jistě potěší, zvláště když si podle všeho série letos dá pauzu a nové hlavní hry se dočkáme až v roce příštím. Assassin’s Creed Chronicles: Russia je tedy posledním dílem, kdy dříve jsme navštívili Čínu a Indii. Zmíněný Orelov chce...

»
09. 12. 2015 • tonyskate0

Trilogie Assassin’s Creed Chronicles se uzavře v únoru

Série tří her Assassin’s Creed Chronicles, kdy každá nabídne odlišný vizuální styl, jedinečné zasazení a dobu, a také svého asasína, už byla oznámena poměrně dávno. Podívat jsme se měli do Číny, Indie a Ruska. Do prvně jmenované země jsme zavítali už v únoru, ale jelikož hra nejspíše neuspěla podle představ, rozhodl se Ubisoft zbývajícím dvěma titulům věnovat více času. Těch se tak dočkáme v lednu a únoru, kdy se konečně...

»