Čínská soulsovka Wuchang ukazuje gameplay

Autor: p.a.c.oPublikováno: 20.9.2021, 18:34

Publikováno: 20.9.2021, 18:34

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2881 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Spousta hráčů v našich řadách při hraní dobrovolně a ráda trpí. Dokonce je pro ně vymezen speciální souls žánr. A právě těmto hráčům je věnována dnešní novinka. Chystaná hra Wuchang Fallen Feathers se zaměří na čínskou mytologii, do které zasadí své vyprávění. Všechno se bude odehrávat na sklonku dynastie Ming, krátce po tom, co si císař Chongzhen vzal život.

Zároveň s tím na lidi utočí tajemná nemoc, která u nakažených způsobuje růst peří, změnu vzhledu a také změnu chování. Na cestě za poznáním, proč se tak děje procestuje tradiční města dynastie Ming, odlehlé vesničky nebo do mlhy ponořené chrámy. Jako nepřátelé se nám zde postaví vyšinutí bandité, obři nebo démonické příšery.

K jejich poražení využijeme služeb seker a mečů, které doplní první zbraně na střelný prach. A právě k tomuto dobrodružství vývojáři vydali první gameplay záběry z pre-alfa verze. V osmnácti minutách toho ukáží opravdu hodně, což je na malé studio skvělý výkon. Musíme uznat, že video i oznámené informace zní opravdu skvěle, tím spíš, že her zaměřených na čínskou mytologii se moc nedostává. Bohužel zatím přesně nevíme, kdy hra na konzole Xbox Series dorazí. Zaujala vás?