Construction Simulator rozšířil Kramer Pack

Autor: DandyCZEPublikováno: 23.1.2023, 16:26

Publikováno: 23.1.2023, 16:26

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 184 článků

Minulý rok se na Xboxu objevila poměrně zajímavý a kvalitní simulátor Construction Simulator 2022, který vám umožnil nasednout skoro do všeho, co se točí kolem stavebnictví. U podobných her na sebe dlouho nenechají čekal DLC a podobná vylepšení, které do hry přinášejí další licencovanou techniku.

Stejně je tomu i v případě této hry. Do hry můžete stahovat Kramer pack, který přivezl hned několik kousků zajímavé techniky, které vám pomůže s těžkou prací.

Celou techniku pak skvěle ukáže trailer níže. Hra mě stále baví a myslím, že je na dobré cestě zaujmout ještě více fanoušků. Pokud o hře slyšíte prvně a jste fanda podobných simulátorů, tak rychle přečíst moji recenzi a následně se pustit do hraní. Hra může oslovit zejména hráče her jako je Farming Simulator, SnowRunner atd..

Co rozšíření nabízí:

  • Kolový nakladač Kramer 5035: Všestranný pracovník. Díky své šířce pouhých 1,26 m je možné bez námahy jezdit po pěších cestách.
  • Kolový nakladač Kramer 8155: Vlajková loď společnosti Kramer. Přesvědčí propracovanými detaily i ergonomií kabiny, která zajišťuje efektivní práci, zatímco vysoký výkon motor poskytuje potřebný výkon.
  • Teleskopický nakladač Kramer 5507: Zcela nový teleskopický nakladač přesvědčí svou výškou stohování a užitečným zatížením a zajišťuje špičkový výkon na každém staveništi, zatímco prostorná kabina s okny o objemu 3,6 m³ umožňuje dokonalý výhled na všechny strany.

DLC můžete pořídit na Xbox.com.

Ukázka z XKOTV z testování v době recenze hlavní hry:

03. 10. 2022 • DandyCZE0

RECENZE: Construction Simulator 2022

Jsem rád, že vám mohu představit výtečnou budovatelskou hru v které budete mít možnost nasednou skoro do všeho, co se točí kolem stavebnictví a vytvořit úžasné stavby, ale hezky popořádku.

»
20. 09. 2022 • DandyCZE0

Construction Simulator První pohled

První pohled na skvělou gamesku Construction Simulator. Dneska se podíváme na první minutky ve hře. Řekneme si co nabízí a hlavně ukážeme, jak vypadá a jak se hraje. Už nyní můžu říct, že se pokusíme natočit více videí.

»
19. 08. 2022 • DandyCZE0

Construction Simulator nabídne multiplayer

Taky jste někdy stavěli barák nebo i klidně něco menšího? Určitě víte, že spoléhat se na najaté lidi není vždy ideální. V chytané hře Construction Simulator se budete moci poprvé v historii série na stavbu pozvat kámoše a společně budovat úžasné projekty. Myslím, že tady ta novinka potěší nejednoho virtuálního budovatele. Hra vychází 20.9.2022

»
23. 06. 2022 • tonyskate0

Stavebnictví v Construction Simulator

Německé vydavatelství Astragon Entertainment už stojí za pěknou řádkou simulátorů, ačkoliv na konzole se podívaly jen některé. Teď se studiem weltenbauer připravují novou verzi hry Construction Simulator, která neponese číslovku, což nevadí, protože podle traileru vypadá velmi slušně a snad se tak bude i hrát. Simulátor stavebnictví nově nabídne kooperaci až pro čtyři hráče, pestrou škálu vozidel i strojů a zajímavé herní prvky. Slíbeny jsou také dvě rozlehlé mapy, po...

»