Dragon Age 4 na Game Awards

Autor: tonyskatePublikováno: 6.12.2020, 19:24

Publikováno: 6.12.2020, 19:24

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5535 článků

Legendární studio BioWare se za uplynulou generaci moc nevyznamenalo. Začalo sice skvěle s Dragon Age: Inquisition, která vyšla i na Xbox 360, ale pak už to šlo pomalu z kopce. EA lákala na záhadný projekt, z něhož se vyklubal titul Shadow Realms pro více hráčů, jež byl ale později zrušen. Mass Effect: Andromeda bohužel nedosáhl slávy původní trilogie a novou značku Anthem, která postrádala především obsah, asi ještě máte živě v paměti. Doufejme, že plánovaný restart se vydaří a hráči se opět vydají na záhadnou planetu. A nakonec na jaře příštího roku můžeme očekávat Mass Effect: Legendary Edition, tedy remaster původní trilogie oblíbené sci-fi série, ale na tom snad není co zkazit.

Mezi tím vším došlo k potvrzení, že vzniká nový Mass Effect a před dvěma lety byla oficiálně oznámena akční RPG Dragon Age: The Dread Wolf Rises, které fanoušci jednoduše říkají Dragon Age 4. Od té doby jsme se o hře dozvěděli dosti málo, ale to se za pár dní změní. Geoff Keighley totiž potvrdil, že nová Dragon Age bude jednou ze světových premiér na letošních The Game Awards, které se uskuteční ve čtvrtek 10. prosince (u nás 11. 12. od 00:30). Přihodil k tomu i obrázek, který můžete vidět níže, a doufejme, že po tak dlouhém čekání už konečně uvidíme něco pořádného.

Na závěr dodáme, že BioWare opustili dva veteráni, a to Casey Hudson a Mark Darrah. Chystané projekty jsou dle jejich slov v dobrých rukou a doufejme, že tyto pány v herním průmyslu ještě uvidíme.