F1 Manager 2022 přijede v létě

Autor: DandyCZEPublikováno: 8.3.2022, 12:26

Publikováno: 8.3.2022, 12:26

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 155 článků

Prostředí Formule 1 patří stále mezi nejsledovanější sportovní segmenty, a tak není divu, že herní společnosti se snaží oslovit, co možná nejširší publikum. Vedle klasického závodního simulátoru F1 2021 od Codemastes/EA se letos v létě představí i F1 Manager 2022, který se bude snažit z vás udělat ředitele závodní stáje.

Vše bude pod licencí F1, takže se můžete těšit na skutečná jména, týmy a tratě, což vždy u podobných her přidá na autenticitě a zábavnosti. Klidně nám napište, jestli se pokusíte oprášit slávu Ferrari nebo na zlaté příčky budete vytahovat jinou značku.

Abyste mohli uspět budete potřebovat sledovat vše u vaší stáje. Samozřejmě jezdci jsou důležití, ale bez pořádného testovaní a kvalitních inženýrů to rozhodně nepůjde. Nedílnou součástí bude konzultace s mechaniky a celým týmem.
Pokud se vám podaří připravit a odladit nějaké vylepšení, bude zde možnost i součástky vyrobit a následně vylepšovat.

Když bude vše připraveno, čeká vás zúročení všech příprav v nastavení strategie závodu, kde se ukáže, jestli příprava byla dostačující.

Hra vyjde v létě a podle všeho i na starou generaci konzolí Xbox One. Asi poslední věc co vás zajímá je lokalizace a ta zatím nebyla pro naši zemi potvrzena.

Uvidíme se na trati.