Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged dorazí v říjnu

Autor: HusekDPublikováno: 1.6.2023, 9:12

Publikováno: 1.6.2023, 9:12

Sociální sítě

O autorovi

HusekD

Je autorem 259 článků

Společnost Mattel oznámila společně s vývojáři z Milestonu pokračování úspěšné závodní hry Hot Wheels Unleashed. Druhý díl ponese podtitul Turbocharged a dorazí na Xbox Series X/S, Xbox One 19. října 2023.

Můžete se těšit na rozšířenou garáž, která bude obsahovat celkem 130 vozidel a to včetně nově přidaných motorek, čtyřkolek a vozidel kategorie Stock, Powered a Ultimate. Změnou projdou i základní herní mechaniky. Během jízdy využijete speciální zrychlení a skok, díky čemu se dokážete vyhnout překážkám na trati, nebo se dostanete na jinak nepřístupné zkratky. Za odehrané závody obdržíte dovednostní body, které následně investujete do unikátních perků a sestavíte si vozidlo přesně podle svých potřeb a schopností. Hra bude obsahovat kompletní cross-play multiplayer a není tak problém hrát se všemi svými kamarády.

Nyní se už podívejte na přiložený trailer odhalující spoustu novinek.

31. 10. 2023 • Lukáš Urban0

Recenze: Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged

Letošní rok motorovým nadšencům přál. Jednu stopu zastoupily pravidelné produkce nižších nákladů, na světové okruhy pozvaly jak formule, tak Forza Motorsport a otevřený svět velice hezky zastoupil Motorfest. O trochu toho bahna se postaralo pokračování Overpass a co nevidět i WRC, který díky Codemasters pokukuje po příčkách nejvyšších. Co tu chybí? Ano, nějaké dětinské vyblbnutí páchnoucí zastydlou pubertou a láskou k angličákům. Je libo vrátit se k autodráze?

»
27. 06. 2023 • p.a.c.o0

Hot Wheels Unleashed 2 na nových záběrech

Ještě předtím, než se 19. října vydáme na nové tratě v Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged, máme tady nový gameplay trailer. Jak uvádí oficiální materiály, k tomu, abychom za sebou nechali všechny soupeře budeme potřebovat víc než jenom rychlé auto. Nově bude nutné zvládnout dvě nové dovednosti – skok a dvojitý skok. Kdo bude při závodění dávat pozor nebo jenom bude dostatečně kreativní, může při závodění díky novým dovednostem najít zajímavé...

»