Hot Wheels Unleashed 2 na nových záběrech

Autor: p.a.c.oPublikováno: 27.6.2023, 20:52

Publikováno: 27.6.2023, 20:52

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 3191 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Ještě předtím, než se 19. října vydáme na nové tratě v Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged, máme tady nový gameplay trailer. Jak uvádí oficiální materiály, k tomu, abychom za sebou nechali všechny soupeře budeme potřebovat víc než jenom rychlé auto. Nově bude nutné zvládnout dvě nové dovednosti – skok a dvojitý skok. Kdo bude při závodění dávat pozor nebo jenom bude dostatečně kreativní, může při závodění díky novým dovednostem najít zajímavé zkratky, kterého ho k vítězství dovedou o něco snáze. Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged dorazí ve zmíněný termín na konzole Xbox Series a Xbox One.

31. 10. 2023 • Lukáš Urban0

Recenze: Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged

Letošní rok motorovým nadšencům přál. Jednu stopu zastoupily pravidelné produkce nižších nákladů, na světové okruhy pozvaly jak formule, tak Forza Motorsport a otevřený svět velice hezky zastoupil Motorfest. O trochu toho bahna se postaralo pokračování Overpass a co nevidět i WRC, který díky Codemasters pokukuje po příčkách nejvyšších. Co tu chybí? Ano, nějaké dětinské vyblbnutí páchnoucí zastydlou pubertou a láskou k angličákům. Je libo vrátit se k autodráze?

»
01. 06. 2023 • HusekD0

Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged dorazí v říjnu

Společnost Mattel oznámila společně s vývojáři z Milestonu pokračování úspěšné závodní hry Hot Wheels Unleashed. Druhý díl ponese podtitul Turbocharged a dorazí na Xbox Series X/S, Xbox One 19. října 2023.

»