Klubové hraní v NHL 22

Autor: SeedarCZPublikováno: 30.10.2021, 17:19

Publikováno: 30.10.2021, 17:19

Sociální sítě

O autorovi

SeedarCZ

SeedarCZ

Je autorem 24 článků

Nový ročník NHL 22 rozhodně stojí za vyzkoušení, jak jsme psali v recenzi

Pokud jste recenzi přečetli, víte, že jedna z největších bolestí této hry jsou zatím hráči ovládání UI. Není tedy nic lepšího než je ze hry eliminovat, a o tom je dnešní článek, kdy si vás dovolím pozvat na jedinou CZ/SK ligu pro kluby v módu EASHL.

Klubové hraní bohužel není mezi hráči tolik oblíbené jako klasické 1v1 Online Versus či Hockey Ultimate Team a řady hráčů prořídly ještě po rozdělení hry na dvě verze pro Xbox One a nextgen Xbox Series. Proto chceme komunitě TTR a samotného klubového hraní NHL trochu vypomoci s náborem nových hokejistů.

Pořadatel této ligy zatím počítá s verzí pro Xbox One, je to logické. Hráči, jenž mají doma novější Xbox Series, mohou mít nainstalovanou i verzi hry pro starší One. Obráceně to samozřejmě nelze.
Vítán je tedy každý, bez ohledu na to, jakou konzoli vlastníV případě zájmu je možnost rozjet i soutěž pro Xbox Series, je to ale nepravděpodobné.

Ať už máte klub, nebo hrajete sami a rádi by jste to změnili. Je to to pravé místo pro Vás. Aktuálně probíhá registrace nových týmů a nábor nováčků, to vše na discord serveru komunity TTR. Termín není nijak omezen, ovšem kdo je připraven není poté překvapen. Tak nazouvejte brusle a hurá ke klubovému zápolení. Nová sezóna začíná! Z XboxWebu zdravíme kluky z Time to Race! Držíme palce ať se vám daří minimálně tak jako doposud 🙂