Konečně LEGO, jak má být s XkoGuru

Publikováno: 21.10.2022, 9:45

Sociální sítě

O autorovi

Cryptah

Cryptah

Je autorem 63 článků

Her na téma LEGO, už v dnešní době na prstech ruky nespočítáte, protože během několika let, a to počítám už od dob Xbox 360, jsme dostali nespočet titulů, kde kostičky hrají hlavní roli. Jenže, pokud nepočítám poslední počin z univerza kostiček, a to LEGO Brawls, měli jsme v konzolích více méně ty samé hry.

Všechny tituly se motali kolem hrdinů jako je Batman, Indiana Jones, Harry Potter nebo kompletní sága Starwars. A to už vůbec nemluvím o LEGO City. Ale tyto hry mají velmi podobnou herní náplň, atmosféru a celý systém hraní. To se ovšem nyní změnilo a nám se dostává do ruky hra, která nejen, že se točí právě kolem dánské stavebnice, ale také přináší nový pohled na LEGO v herním světě.

Co mají rády všichni milovníci LEGO na světě? Ano. Volnost, kreativitu, možnosti, jak si s LEGO hrát. A přesně toto je i podstatou této hry. Ačkoliv se ta myšlenka může zdát nemožná, tak ve studiu ClockStone na to přišli. A mohu vám říci, že se jim to podařilo na jedničku. Toto je první LEGO hra, ve které podobu staveb řídíte sami a ke zdárnému splnění úkolů, je za potřebí vaše kreativita a vynalézavost. Pojďme se tedy podívat, jakým způsobem toho hra docílila a co vše přináší nové LEGO Bricktales. Nové video na kanále XkoGuru.

11. 10. 2022 • p.a.c.o0

RECENZE: LEGO Bricktales

Jedno se musí firmě LEGO nechat. Její kostičky mají i po devadesáti letech od svého vzniku stále své kouzlo a novými stavebnice dokáží oslovit nejen děti, ale také jejich rodiče a dospěláky obecně. Stejně jako se snaží přilákat zákazníky k fyzickému stavění, dává LEGO prostřednictvím nejrůznějších studií zelenou ke vzniku her. Ani nemusíme představovat nejrůznější filmová zpracování a hrdiny, ale to nejsou jediné hry, které vznikají.

»