Microsoft Flight Simulator a další brzy v Game Pass

Publikováno: 20.7.2021, 15:25

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5314 článků

Konec července bude v předplatném Xbox Game Pass neskutečně nabitý, ovšem s novinkami se začne už dnes a na další se můžete těšit v následujících dnech. Dnešní novinkou je okouzlující titul Cris Tales, který vzdává hold japonským RPG a umožní vám nahlédnout do minulosti, jednat v přítomnosti a sledovat, jak vaše rozhodnutí dynamicky mění budoucnost.

Ve čtvrtek 22. července vás pak čeká Atomicrops, což je akční roguelite hra, ve které musíte bránit a současně obdělávat poslední farmu v post-apokalyptické pustině. Na stejný den je také v plánu indické dobrodružství Raji: An Ancient Epic, v němž jako mladá dívka obdařená bohy musíte zachránit lidskou říši před útokem démonů. Posledním titulem pro tento čtvrtek je pak zajímavý titul Last Stop od tvůrců thrilleru Virginia. Last Stop vás zavede do současného Londýna, kde budete hrát jako tři zcela rozdílné postavy, jejichž světy se střetnou vprostřed nadpřirozené krize.

Příští pondělí (26. července) nás pak bude čekat retro chvilka, jelikož do nabídky dorazí dva kultovní tituly z původní konzole Xbox, a to proslulá akční letadla Crimson Skies: High Road to Revenge zasazená do alternativních 30. let minulého století. Plošinovka Blinx: The Time Sweeper, ve které je vaší hlavní zbraní efektivní vysavač, pak slaví 20 let a určitě stojí za vyzkoušení.

Rozhodně největším hitem je pak nepochybně exkluzivní titul Microsoft Flight Simulator, který si už skoro rok užívá úspěch na PC, a 27. července dorazí do Xbox Game Pass na nových konzolích Xbox Series X|S. Absence verze pro Xbox One sice zamrzí, ale s ohledem na náročnost je to pochopitelné a snad vám to vynahradí dostupnost v cloudu. Hru jako takovou jistě není třeba blíže představovat, ale pokud vás láká, už si dejte dopředu stahovat, protože má masivních 123 GB.

Nesmíme zapomenout ani na další exkluzivitu, kterou je akční RPG The Ascent (29. července), jež nás zaved do cyberpunkové metropole ovládané zlou mega korporací. Po jejím pádu ovšem vypukne chaos a musíte ostatní frakcím zabránit v ovládnutí metropole a současně odhalit tajemství stojící za zánikem The Ascent Group. Ve stejný den se také můžete těšit na bájné dobrodružství prastarým světem zázraků ve hře Omno (29. července), který nabídne celou řadu pestrých lokací, hádanek, tajemství a překážek k překonání. Úplně posledním titulem, který do XGP také dorazí příští čtvrtek, je intenzivní záležitost Lethal League Blaze pro více hráčů.

18. 05. 2022 • Lukáš Urban0

Zaleťte si do Itálie s Microsoft Flight Simulator

Mimo dění kolem Xboxu určitě občas mrknete i po PC scéně, kde se také neustále něco děje. Například strategie Age of Empires III se brzy rozroste o civilizace z oblasti Itálie a Malty z dob, kdy se stále formovaly rozlohy dnešních států. A díky devátému updatu pro Microsoft Flight Simulator se můžete přesvědčit, jak to kolem středomoří vypadá dvě milénia po Kristu.

»
10. 05. 2022 • tonyskate0

Top Gun pro Microsoft Flight Simulator koncem května

Už loni na E3 jsme se dočkali překvapivého oznámení, že Microsoft Flight Simulator dostane licencované rozšíření podle očekávaného filmu Top Gun: Maverick. Film se po řadě odkladů chystá do kin koncem měsíce, konkrétně 26. května, ovšem balíčku se dočkáme už o den dříve. Konkrétní informace, jaké stíhačky a nové hratelnostní prvky nás čekají, se dozvíme v následujících dnech a jistě dojde i na nějaký trailer. Těšíte se více na film nebo...

»
31. 03. 2022 • Lukáš Urban0

XKO Focus na cestě do Pyrenejí

Před týdnem jsme vám radili, jakou zvolit loď v případě, že se chystáte na vodu. A dnes budeme v cestování pokračovat. Jen zvolíme trochu rychlejší… a nejspíš i pohodlnější dopravu. Microsoft Flight Simulator nedávno obdržel nový bezplatný update, který vylepšil státy Pyrenejského poloostrova a v rámci věrnější repliky přidal i několik nových událostí. V nich je možné obdivovat krásy památek a bohatou zeleň. World Update VIII toho přidal poměrně dost a výčet tím nejzajímavějším...

»
25. 03. 2022 • Lukáš Urban0

Proleťte se nad Pyrenejemi s aktualizovaným simulátorem

Je pátek. To znamená dvě věci. Pracovní týden pomalu stříhá metr, takže převodový poměr výkonu padá na neutrál. A večer se bude slavit s kvašeným či lihovým společníkem a přáteli. Ale pokud jste spíše samotářští a voláte po relaxu, zasedněte za své virtuální kniply a do letového plánu nahlaste Pyrenejský poloostrov, který byl předmětem poslední aktualizace.

»
01. 03. 2022 • tonyskate0

Microsoft Flight Simulator konečně na Xbox One!

Odpusťte nám trochu zavádějící titulek. Microsoft Flight Simulator loni vyšel na Xbox Series X|S, ovšem Microsoft tvrdil, že se pokusí najít cestu, jak hru dostat i k hráčům na konzolích Xbox One. A to právě dnes učinil díky cloudovému hraní Xbox. Pokud tedy patříte mezi předplatitele Xbox Game Pass Ultimate, můžete si Microsoft Flight Simulator zahrát na konzolích Xbox One, Xbox Series X|S, počítači a také na telefonech s iOS a Androidem....

»
19. 11. 2021 • p.a.c.o0

Letecká závody obsadily MSF

Letecké fanoušky jistě potěšilo nedávno oznámené přidání leteckých závodů Reno Air Races. Ještě lepší zprávu pro ně máme dnes, jelikož toto rozšíření právě dorazilo. Menší balíček Reno Air Races: Expansion Pack doplňuje Reno Air Races: Full Collection nabízející přes 40 unikátních letadel. Kdo by po některém z nich toužil, bude muset sáhnout do peněženky, protože se jedná o placené rozšíření. Velké rozšíření je vhodné pro opravdové fanoušky letectví, protože stojí tolik, kolik...

»
19. 10. 2021 • tonyskate0

Microsoft Flight Simulator: Game of the Year Edition

Letecký simulátor Microsoft Flight Simulator nové generace zaznamenal velký úspěch na PC a letos v létě dorazil i na Xbox Series X|S. Hra je nadále vylepšována aktualizacemi světa i simulace a dostává tak nová letiště a podrobněji zpracovaná města a známá místa, a dostává se nám i nových letadel, ačkoliv za poplatek. Proto vás jistě potěší, že 18. listopadu vyjde Microsoft Flight Simulator v edici Game of the Year, která nabídne pět...

»
29. 09. 2021 • tonyskate0

Historický Junkers JU-52 pro Microsoft Flight Simulator

Během konference Xbox pro gamescom jsme se dozvěděli celou řadu novinek pro letecký simulátor Microsoft Flight Simulator. Byla mezi nimi například další aktualizace světa zaměřená na region DACH, takže se vylepšení dočkalo Německo, Rakousko a Švýcarsko. Současně s touto aktualizací mělo dorazit i nové letadlo Junkers JU-52, ovšem došlo k odkladu a do obchodu hry za cenu 15 dolarů dorazilo až teď.

»