NBA 2K23 ukazuje první novinky

Autor: p.a.c.oPublikováno: 3.8.2022, 19:00

Publikováno: 3.8.2022, 19:00

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2659 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Letošní ročník basketbalové NBA od 2K Sports se opět dočká hromady novinek. Nebo to tak alespoň působí na základě prvních informací, které ukazují novinky z pohledu ovládání, pohybů hráčů po palubovce nebo umělé inteligence pohánějící ostatní hráče. To všechno si krásně a přehledně budeme moct prohlédnout na nových gameplayích ze série Courtside Report. Všechny novinky spojuje jeden slib, který vývojáři vložili do letošního ročníku – přinést nám více autentický a hyperrealistický zážitek.

V rámci funkce Pro Stick se máme připravit na ještě přesnější kontrolu hráčů, včetně upravené střelby nebo smečování. S tím jdou ruku v ruce Skill Moves, na které se budou dále vázat adrenalinové boosty a „Gesture Combos“. To všechno by mělo nabídnout větší kontrolu nad samotným míček a také přinést nové možnosti pro bránění. Na to byl v NBA 2K23 kladen zvláštní důraz, protože basketbal není jenom o pohledných smečích, ale také o spoustě vypichování a blokování vedoucímu k zabránění skórování.

Všechny hlavní novinky budou nejvíce vidět na konzolích nové generace Xbox Series a to včetně vylepšené umělé inteligence a rozhodnutí trenérů. Díky tomu všemu bychom měli v letošním roce dostat opravdu hodně komplexní a zábavný basketbal, na který bude opět radost pohledět. NBA 2K23 zasmečuje na konzolích Xbox Series a Xbox One již za měsíc, jelikož vychází 9. září. A teď už hurá na všechna zmíněná videa.