NHL 19 Stanley Cup – online turnaj

Autor: DandyCZEPublikováno: 7.6.2019, 9:02

Publikováno: 7.6.2019, 9:02

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 156 článků

Naše turnaje pomalu vrcholí a před letní přestávkou si dáváme poslední zastavení s hrou NHL 19. Poslední turnaj na motiv MS v ledním hokeji je za námi a v NHL vrcholí boje o Stanley Cup a tak turnaj nemůže chybět.

VYHODNOCENÍ!
Opravdu na české poměry hodně našlapaný turnaj v #NHL19, který svedl špičku hráčů v NHL CZ/SK do jednoho turnaje, registrací jsme napočítali 60 a ještě k tomu několik neplatných. Díky již více odehraným tůrnajům jsme mohli mít i favority (nasazené hráče) na základě jejich dřívějších úspěchů, aby se nám favorité nepotkali hned v prvním kole. Jelikož i dost hráčů streamovalo, tak jsme se mohli v našem studiu nebo přímo na stremech daných hráčů podívat, jaké hokejové umění předvádějí.

Jak můžete vidět, tak konečné vítězství si odnesl WeatherBook7053, který potvrdil, že patří k naprosté české špičce a v našich třech turnajích dokázal hned třikrát zvítězit. Do finále se také dostal IRGI Boschak CZ, který mimo jiné vládne i v sérii FIFA a patři mezi ty lepší v PUBG turnajích. Bohužel na nejlepší příčku to nestačilo. S hráči děláme postupně rozhovory na našem FB esportovém kanále, kde již nyní je rozhovor se semifinalistou TakableAxe5.

Ceny v tomto turnaji
🥇Pohár, Xbox Game Pass 3Měsíce, 400kč do Xbox Store, PUK NHL 19 s podpisem od Domika Haška.
🥈150Kč do Xbox Store + náhodná digitální hra na Xbox

Budeme rádi, pokud nám pod článkem nebo ve skupinách napíšete, jak se vám turnaj zamlouval, co byste chtěli zlepšit. Práce je dost a opravdu ostrá sezóna od září se blíží!!!

Původní text:

Jak jistě tušíte, bude se hrát s týmy NHL a všichni borci jsou zváni. NHL 19 je kromě toho v Xbox Live Gold, takže to máte defakto všichni zadara! Jenom prosíme nováčky, aby si pořádně multiplayer odzkoušeli před turnajem, jelikož během něj nemůžeme hráče učit, co a jak nastavit.

Těšíme se na hojnou účast a jsou také připraveny krásné ceny od společnosti Comm4u s. r.  o. a další partnery už připravujeme na start ostrých sezón v září 2019!

Turnaj se uskuteční v neděli 16. 6. od 19:00 (Check-in od 18:15)

⚠️ Herní pravidla:
Online ukázka, jak pozvat a nastavit pravidla + kontrola NAT: https://youtu.be/N83OMLzEmcw
• Obtížnost: ALL STAR
• Herní styl: Soutěžní
• třetina je na 4 minuty
• NHL pravidla
• ovládat brankáře při nájezdech: ANO
• hraje se za klasické NHL týmy
• Týmy se mohou opakovat
• Při problému se spojením bude upřednostněn hráč s dobře nastavenými porty (NAT: Open). Pokud neznáte NAT, tak zkuste zjistit situaci u vašeho providera, nastavení routeru je užitečné, ale problém je na 99% u nepovolené služby nebo neveřejné IP u vašeho poskytovatele.
https://support.xbox.com/cs-cz/xbox-one/networking/nat-error-solution
• Pokud se oběma hráčům nepodaří spojit o postupujícím rozhoduje los. Každý takto postupující dostává do našich záznamů informaci o problémech s připojením. Při opakovaném problému (3 a více záznamů) postupuje automaticky soupeř.

🚦Obecná pravidla:
• Turnaj je určen pro hráče, kteří již online hráli a mají s ním zkušenosti. Během startu turnaje NENÍ možné radit a učit, jak se hraje online. Pokud jste ještě online nehráli, tak se do turnaje NEHLASTE a nejdříve si multiplayer vyzkoušejte s kamarády/spoluhráči. Na vaše dotazy vám rádi odpovíme PŘED turnajem na našem Discordu https://discord.gg/kYAYSzV
• Hráči musí mít NAT OPEN (NAT Moderate nemusí fungovat, NAT Strict je zakázaná)
https://support.xbox.com/cs-cz/xbox-one/networking/nat-error-solution
• Hrajeme NHL 19 na Xboxu One

Ceny při účasti 32 a více aktivních hráčů
🥇Pohár, Xbox Game Pass 3Měsíce, 400kč do Xbox Store, PUK NHL 19 s podpisem od Domika Haška.
🥈150Kč do Xbox Store + náhodná digitální hra na Xbox
🥉Náhodná digitální hra na Xbox

Ceny 16 a více hráčů
🥇300kč do Xbox Store
🥈150Kč do Xbox Store

Ceny doplňujeme :), dle zapojení partnerů

Informace:

30. 05. 2019 • tonyskate15

Červen 2019 a jeho hry zdarma

Po přeci jen několika slabších měsících se v červnu členové Xbox Live Gold dočkají velmi pěkné nabídky. Netvrdíme, že si z nabídky Games with Gold pro příští měsíc sednete na zadek, ale rozhodně je to krok k lepšímu. Microsoft si to nejspíše chce u vás před E3 trochu vyžehlit, tak mu to odpusťte a 9. června ve 22:00 nezapomeňte sledovat jeho konferenci Xbox E3.

»
10. 05. 2019 • lindros88cze0

XW NHL 19 World Cup

U příležitosti MS v ledním hokeji na Slovensku jsme si pro vás dovolili připravit dva turnaje ve hře NHL 19.

»
10. 04. 2019 • Lukáš Urban2

Hra NHL 19 postoupila v EA Access o stupínek výš

Od nynějšího dne nemusíte být odkázáni pouze na zkušební trial verzi sportovní hry NHL 19. S uzavřením základní části skutečné NHL, postoupil poslední herní ročník do Vaultu, a tím se zpřístupnil všem předplatitelům v plné podobě. A jelikož nás tato novinka těší, rozhodli jsme se uspořádat turnaj. I my se tak přidáme k začátku boje o Stanley Cup, i když s legendární trofejí samozřejmě soutěžit nemůžeme. Redakční turnaj proběhne v NHL 19, přičemž bližší informace...

»
22. 12. 2018 • DandyCZE2

XW NHL 19 Xbox One Cup

Dnes máme připravený v pořadí již tětí online turnaj o hodnotné ceny! Jsou bruslaři připraveni?

»
14. 09. 2018 • DandyCZE4

RECENZE NHL 19

Venku je dneska zataženo a prší, snad nám ten led neroztaje. Starosti v letošním díle NHL 19 můžete mít různé, ale všichni jsme zvědaví, jak se to hraje. A od toho je tady moje recenze, jež vám prozradí, jak si tento ročník stojí v očích hokejového maniaka, který nevynechal žádný díl od jeho prvního vydání v době mamutů. Série NHL v posledních letech čelila oprávněné kritice, že herní engine je stále stejný a že...

»
05. 09. 2018 • DandyCZE13

NHL 19 je v EA Access

Dneska je super den pro všechny milovníky hokeje. Chápu, že po betě NHL 19 se všichni na novej díl netěší, ale to není můj případ. NHL 19 je nově k dispozici pro majitele EA Access. My se dneska na hru podíváme i na streamu, takže než se vám to stáhne, tak můžete koukat. A pro některé z vás budeme mít i EA Access na měsíc! NHL 19 od 20:30 – https://www.youtube.com/xkotv ...

»
27. 07. 2018 • lindros88cze3

NHL 19 BETA je ke stažení

Hokejoví fanoušci si mohou od včera zkoušet betaverzi hry NHL 19. Většina z nás byla dost zklamaná z faktu, že EA nepotvrdila Frostbite engine do hry, který měl přinést požadovaný posun v sérii. NHL si totiž už tak tři roky bruslí na jednom ledě a změn v oblasti hratelnosti je opravdu málo. EA se sice snaží natáhnout nás na atraktivní nabídku módů, ale to podle mě není adekvátní k faktu, že stále hokejky projíždějí skrz...

»
11. 07. 2018 • p.a.c.o10

Nový systém bruslení nabídne NHL 19

Nebudeme si nic nalhávat, protože od oznámení NHL 19 jsme očekávali daleko víc, než jenom rybníky a kariéru začínající na nich. Když už nebude nová grafika, je otázkou, jak sem změní tvář hry, pokud se tedy změní. Odpovědí by měl být vylepšený systém bruslení, nazvaný Real Player Motion. Ten už nějaký ten pátek využívá bratrská série Madden, takže NHL zase jenom něco „zdědí“. Alfou a omegou celého systému by mělo být...

»