NHL 24 nabídne spoustu novinek

Autor: p.a.c.oPublikováno: 18.8.2023, 10:59

Publikováno: 18.8.2023, 10:59

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 3244 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Nový ročník NHL 24 byl oficiálně oznámen a již také víme, že na obalu hry se ukáže Cale Makar. Dále jsme se dozvěděli, že nový ročník je zatím stále v plánu také pro generaci konzolí Xbox One a vyjde 6. října. Ke shlédnutí máme pět minut dlouhý trailer s gameplay záběry. Ten zároveň představuje ty nejzásadnější novinky, které hra letos přinese. Nebude to sice nic zásadního, ale zajímavé by být mohly. Třeba takový indikátor únavy protihráče funguje tak, že v obraném pásmu soupeře bude ukazovat, jak jsou bránicí hráči unaveni a čím víc budou, tím větší bude šance na vstřelení gólu.

O něco převratnější novinkou by měl být upravený systém přihrávek. Nově totiž bude nad každým hráčem, kterému bude možné přihrát, jiný znak na ovladači, díky čemuž budeme moct přihrát přesně tomu hráči, jakého budeme chtít. Samozřejmě zůstane zachována možnost přihrávat jako dosud. A jako vždycky nesmí chybět hromada nových pohybů a animací, kterými se nás hra bude snažit přesvědčit, že je zase o něco uvěřitelnější. Takhle podle prvních informací to tedy vypadá, že letošní ročník by mohl být o něco zajímavější, než ty předešlé. Zájemci se navíc mohou na stránkách EA hlásit do betaverze, která bude probíhat ve dnech 21.-27.srpna.

24. 10. 2023 • SeedarCZ0

Recenze: NHL 24

Rok se s rokem sešel a máme tady další ročník jediného hokejové titulu současnosti. NHL od EA Sports už dlouho stagnuje a nic moc nového nepřináší, je tomu letos jinak nebo si znovu koupíme jen aktualizované soupisky a nic více?

»
16. 08. 2023 • tonyskate0

Představena hvězda na obal NHL 24

EA Sports s představením letošního ročníku NHL opět čeká až na poslední chvíli, aby pak mohla naplno odstartovat mediální masáž, protože v případě této hry opravdu stačí několik intenzivních týdnů než roztahané měsíce. Každopádně hra NHL 24 byla představena formou hvězdy na obalu, kterou se stal čtyřiadvacetiletý Cale Makar, loňský výherce Stanleyova pohárů s Colorado Avalanches. Také je zlatým výhercem světového šampionátu juniorů z roku 2018, držitelem James Norris Memorial Trophy za sezónu...

»