První akce Halo: Infinite za námi

Autor: SeedarCZPublikováno: 11.12.2021, 10:20

Publikováno: 11.12.2021, 10:20

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

SeedarCZ

SeedarCZ

Je autorem 24 článků

V pondělí se odehrál první turnaj v Halo Infinite, jak to dopadlo?

Na příchod nového dílu herní sci-fi ságy Halo s podtitulem Infinite, jehož recenzi si můžete přečíst zde, jsme čekali neuvěřitelně dlouhých 6 let.

Když se Microsoft rozhodl bez předchozího upozornění zpřístupnit ke svým 20. narozeninám (a narozeninám série HALO) s předstihem 15.11. betu F2P multiplayeru, uvolnil už u tak natěšených hráčů notnou dávku oxytocinu. A po týdnu ukájení se v oldschool-like gameplayi s moderními prvky bylo rozhodnuto. Česká a Slovenská Halo scéna si střihne welcome turnaj.

 

Hrálo se v módu Capture the Flag, 3v3. A ačkoliv to v průběhu registrací vypadalo, že počtem tří přihlášených týmů se bude jednat o pár „4fun“ her, poslední dvě hodiny před uzavřením registračního okna se veškerá očekávání otočila totálně naruby. A následná klání si někdy pomalu nezadala s esportovými výkony.

Turnajový večer naprosto ovládly týmy ODST a Filthy Casuals, kteří si střihli naprosto famózní vyrovnané finále, které se natáhlo skoro na jednu hodinu plnou okousaných nehtů a naplaveného adrenalinu. Po vypětí všech sil si pro vytoužené vítězství došli Filthy Casuals v sestavě: MajkiTHEH3AD, FilipanatorCZ a MagorCZC.

Finále turnaje se i odvysílalo na XKOtv! Za komentování tohoto skvělého duelu děkujeme našemu kamarádovi Milanovi a.k.a. MightySerjo z rodiny streamerů Gamers201, jejichž tvorbu můžete sledovat na Facebooku.

Další akce v Halo Infinite na sebe nenechají dlouho čekat! Připojte se k našemu discordu, kde vám žádná informace neunikne 🙂

Za organizaci turnaje děkujeme i našim nejnovějším posilám v admin týmu 🙂 HusekD a tlucek, vítejte a pracujte :))