První gameplay záběry z MotoGP 22

Autor: p.a.c.oPublikováno: 15.3.2022, 13:13

Publikováno: 15.3.2022, 13:13

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2881 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Práce na nových motorkách jsou v plném proudu a již ke konci dubna si výsledné snažení vývojářů z Milestone budeme moct prohlédnout. Ještě než se tak stane, mají pro nás vůbec první gameplay záběry z MotoGP 22, které jsou ovšem trochu netradiční. Ukazují totiž zápolení dvou jezdců ve splitscreen režimu, což by však nemuselo vadit. Hra vypadá skvěle už v tomto módu, takže v klasické hře jednoho hráče by s výkonem konzolí Xbox Series, mohla vypadat ještě lépe.

A že se bude nač koukat, asi nemusíme dodávat, jelikož je po grafické stránce je připravena celá řada vylepšení. Sem patří nové obličejové animace jezdců, vylepšené 3D objekty kolem tratě a také v boxech, vylepšené povrchy tratí nebo realističtější zpracování opotřebení pneumatik. MotoGP 22 vyjdou nejen na Xbox Series, ale také pro Xbox One a to již 21. dubna.

21. 04. 2022 • HusekD0

RECENZE: MotoGP 22

Italská společnost Milestone nás pravidelně zásobuje svými závodními tituly. Minulý měsíc jsme vám v recenzi představili páté pokračování ze série Monster Energy Supercross, jenž si od nás odneslo velmi kladné hodnocení. Pokud ale při závodech dáváte místo prachu a bláta přednost rozpálenému asfaltu, tak jsme právě pro vás nyní připravili podrobný rozbor krále jednostopého motoristického sportu v podobě licencované hry MotoGP 22. Letošní ročník sebou přinesl spoustu zajímavých novinek a...

»
18. 04. 2022 • Lukáš Urban0

XKO Play na jedné stopě

Asi se stane zvykem, že náš pořad budou vyplňovat spíše malé, nezávislé hry. Minimálně po dobu jara a nejspíš i léta, kdy se velké značky krčí v ústraní a nechávají vyniknout ostatní. Otázkou pak jen je, zda je v nabídce cosi, co může vyniknout. Je na vás, si udělat úsudek anebo vzít za vděk novým ročníkem MotoGP, jehož jméno je v tomto díle XKO Play nejvíc slyšet.

»
24. 02. 2022 • p.a.c.o0

MotoGP 22 dorazí v dubnu

Ani letos nebude chybět další díl nekonečného závodního seriálu MotoGP. Nejnovější ročník s číslovkou 22 přinese kompletní sezónu pro aktuální rok, ale nezůstane jenom u ní. Ve speciálním herním módu Season 2009 prožijeme legendární sezónu roku 2009. Tu doprovodí speciální dokumentární pořad, jímž nás provede dokumentarista Mike Neale. Co se herní náplně týče, podíváme se na ikonické momenty této sezóny a potkáme legendární jezdce v čele s Rossim, Pedrosou, Stonerem a Lorenzem.

»