První informace o NBA 2K19

Autor: p.a.c.oPublikováno: 5.6.2018, 17:50

Publikováno: 5.6.2018, 17:50

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 1451 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Basketbal je hrou, kterou sledují milióny diváků po celém světě a právě v těchto dnech se blíží vrchol aktuální sezóny. V 2K však již myslí na další virtuální ročník, kterým bude NBA 2K19 a právě k němu se objevují první informace a také trailer. O oznámení se postarala žijící a hlavně hrající legenda tohoto sportu, LeBron James a bude to právě on, kdo se stane tváří hry NBA 2K19 20th Anniversary Edition. James je také velkým fanouškem série, a proto mu je velkou ctí, že se může objevit na obalu hry právě v čase, kdy značka slaví 20 let v herním světě.

Kdo si zakoupí zmíněnou edici, dostane nálož speciálního obsahu s LeBronem a to jak virtuálního, tak i skutečného. Mezi virtuální věci bude patřit  100,000 virtuální měny, 50,000 MyTEAM bodů, 20 MyTEAM League Packs (jeden za týden), Sapphire LeBron James MyTEAM Card, 10 MyTEAM Heat Check Packs (jeden za týden, počínaje startem sezóny NBA), 5 tématických nástěnných maleb MyCOURT, LeBron MyCOURT design, King’s Collection – Nike LeBron oděvů a obuvy (25 párů). Fyzicky pak majitelé Anniversary Edition dostanou plakát s LeBronem, samolepky od 2K a náramek.

Mimo speciální verze, která vyjde 7. září, bude možné zakoupit i klasickou verzi, ovšem tu bude možné hrát s drobným zpožděním 11. září. Nedočkavci budou moct odstartovat svou NBA 2K19’s MyCAREER již 31. srpna v rámci NBA 2K19: The Prelude. Bohužel zatím nejsou k dispozici žádné informace o novinkách pro chystaný ročník, ale pokud se nic výrazně nepokazí, NBA 2K19 bude ve skvělá jízda i letosl.